Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mit csináltok, ha véget ér...

Ti mit csináltok, ha véget ér az új kedvenc animétek és várni kell a következő évadig? Ráadásul a sztori kb a közepén lett elvágva?

Figyelt kérdés
Most ért véget a Bungou Stray Dogs (számomra, három nap alatt néztem meg) és komolyan nem tudok mit kezdeni magammal xD Gondolkodom, hogy hamarosan belevágnék életem első cosplayébe, hátha végzek vele őszre és hátha elengednek a szüleim benne conra, amin még sohase voltam. De amúgy nem tudom, mit csinálják és érdekelne, ti mit tesztek ilyenkor. Egyáltalán normális, hogy ennyire leköt?

2016. aug. 14. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Másik animét keresek, amit nézhetek. :D

A cosplay-hez meg sok sikert. ^^

2016. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Öngyi lennék.


Ja, nem. Abbahagynám a nyafogást és fognék egy könyvet a kezembe. Sokkal hasznosabb, még akkor is, ha lepontozol érte.

2016. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, köszi :)

Kettes, nem nyafogok, csak kérdeztem, mivel köthetném le magam. Aki nem trollkodik, azt meg nem pontozom le, de köszi a feltételezést és a jóindulatot. Olvasnivalóm szerencsére akad, úgyhogy holnap megpróbálom azzal is lekötni magam, úgyhogy a te válaszod is hasznos ^^

2016. aug. 14. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg elolvashatod a mangáját :) Normálisnak nem tudom, hogy normális-e... Az a baj, hogy én is ilyen vagyok pár animével/mangával, szóval ha nem normális akkor legalább együtt vagyunk őrültek. :D
2016. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Fanfictonok *-* Az adott animéről fic-eket keresek, azokat olvasom. (Én is imádom a Bungou Stray Dogs-t ^-^ )
2016. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös, köszönöm szépen :) Nem tudom, erről van-e fanfiction - amiket amúgy szintén nagyon szeretek :D -, de keresek, hátha.
2016. aug. 15. 12:22
 7/9 anonim válasza:
Van, de yaoi.
2016. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az engem nem zavar, a 18-as részeket át tudom ugrani, a többit meg szeretem. És találtam is :) köszönöm!
2016. aug. 15. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

attack on titan, tokyo ghoul pls...

elkezdtem olvasni belőlük a mangákat, de rájöttem, azok engem nem tudnak lekötni sajnos :c szóval nézek másokat addig, meg yaoi-ba fojtom a bánatom

2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!