Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a vampire knighthoz...

Tudnátok a vampire knighthoz és a sword art onlinehoz hasonló animéket mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) nem igazán vagyok egy nagy animés, a fent olvasható kettőt láttam, amik tetszettek, nem feltétlen témában, hanem látványban és hangulatban hasonló animéket keresek. Tudnátok írni párat?:) Belenézek mindegyikbe, elég 'finnyás' vagyok, de ezeket többször megnéztem és minden alkalommal nagyon magával ragadnak, ilyenkor mindig újakhoz kapok kedvet, csak mivel nem vagyok jártas ebben a világban, sose találok olyat ami tetszik. :(

#anime #fantasy #Vampire Knight #The sword art online
2016. aug. 15. 21:47
 1/5 anonim válasza:

Attact on titan, kicsit para, de szerintem megeri belenezni :)

Fairy tail: nagyon vicces

Amugy ha bovebb infot mondtanal h milyen animet szeretnel, akkor tobbet tudom mondani.

Pl.: fantasy, romantikus, vigjatek, rejtelyes stb stb

2016. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, feltétlen utánuk nézek :) Hát igazából nem számít, mert nem nagyon vagyok képben, de talán inkább a fantasy vonalon érdekelnek, vagy ilyen sötét múlt, tépelődős, rágódós, szomorú, elgondolkodtató dolgok vonzanak főleg :D De ha ennek a teljes ellentéte akkor is írjatok sokat, akár a ti kedvenceiteket, bármit, ha meg olyan van amilyet leírtam akkor nagyon fogok neki örülni:)
2016. aug. 15. 22:10
 3/5 Ágora válasza:

Dance with devils

Diabolik lovers

Nem mondanám hogy túlságosan egyezne a történet, de azért hasonlítanak.

2016. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Akkor az Attact on titant ajanlom neked nagyon. En alapbol nem szeretem az ilyen sotet, para animeket, de ez nagyon tetszett.

Gosick: ez ilyen detektives, a karakterek tipikus nagy szem, nagy fejlent vannak lerajzolva.

Arcana famiglia: nem tudok erre mit hozza fuzni, fantazia dus, harcokkal meg sok-sok erzelmi izekkel

Durarara: tele kerdojellel, szoval van ezen mit gondolkodni

Guilty crown

Bleach: nagyon nepszeru a Naruto utan :) (bar kinek mi...)

Kuroshitsuji vagy Black Butler (renelem jol irtam)

Inuyasha: nagy kedvencem, van x reszig magyar szinkronnal

Kyokai no Kanata: ezt meg nem neztem meg, de terveben van

Kamisama Kiss: ez szerintem nagyon aranyos, szellemuzos anime es 2 evadja van eddig

Akatsuki no yona: grafikaja nagyon jo, vicces es siros anime

Noragami: nagyon vicces a foszereplo xD

Ino x boku ss: en ezt vagy 3x neztem meg xD


Na es most jon, ami egyaltalan nem fantasy hanem sulis (tobbnyire) es ellentete a fentieknek:

Kaichou wa maid sama: (lehet rosszul irtam, de a gugli kijavitja xD ), ez az egyik nagy kedvencem, vicces nagyon.

Gekkan Shoujo Nozaki-kun: sirni fogsz a nevetestol

High kyuu! : masik nagy kedvencem, roplabdas anime

Koroko no basuke: harmadik nagy kedvenc, kosaras anime xD

Free! : uszos anime (ennyi sportos anime...)

Ore monogatari: hihetetlenul aranyos anime

Special A

Ouran high school host club: ez is nagyon vicci

Ao haru ridde: tipikus dramai, de nagyon szeretem

Wolf girl and black prince: ezt nagyon ajanlom

NANA: kicsit tul komoly

Itazuna kiss: lehet megint rosszul irtam xD, de itt a foszereplo lany hihetetlenul naiv es ugyetlen a pasi meg teljes ellentete: komor, okos, jo kepu, nepszeru stb stb

Tonari no Kaibutsu-kun: ezt is ajanlom, nagyon aranyos

Kimi ni todoke: akkor ajanlom, ha van turelmed. Itt a foszereplo tipikus lathatlan lany, vagyis inkabb mindenki fel tole, mert ugy nez ki mint a Kor horror filmbol Samara, ezert Sadakonak nevezik (igy hivjak japanul Samarat) es ugye jon a szoke herceg (ez esetben a fekete herceg) es a szarnyai ala veszi szegeny naiv lanyt.

Szerintem igy ennyi anime eleg is lesz xD ha szeretnel meg akkor irj xD

2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Most a Noragamit nézem, ez is nagyon tetszik, utána körbenézek azok között amiket ajánlottatok! :)
2016. aug. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!