Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legsírósabb anime/fil...

Melyik a legsírósabb anime/film/sorozat?

Figyelt kérdés

Tudom, rengetek ilyen kérdés van, de az a nagy helyzet, hogy régóta keresek valamit ami esetleg képes érzelmet kiváltani belőlem. Eddig csak animét sikerült megkönnyeznem(anohana, hotarubi no mori e). ><

Az angel beatsot láttam, de nagyon nem tetszett, a clannad sem tetszik, így nagyon el sem kezdtem.

A szerelmünk lapjait végiguntam.

Nem tudom hogy a "kőszívem" miatt van-e, de nagyon nem megy a meghatódósdi. Szóóóval, nektek volt/van olyan film/anime/sorozat amin lehet egy jót bőgni, vagy csak egy pöppet is meghatódni?



2016. aug. 17. 21:54
 1/7 Fiesta-chan ***** válasza:
Hal. :) ( Anime movie. )
2016. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Először is egy pöppet nem lehet meghatódni, olyan idegesítő ez a szó.

A kérdésedre válaszolva---> Shigatsu wa Kimi no Uso, ez síros, romantikus, zenés tragédia-dráma, nagyon aranyos, monduk én nem sírtam rajta, de akkor is mimindei esküszik rá.

Boku Dake ga Inai Machi---> Nem tudom mennyire a sírós kategória, de ez néha már annyira szomorú és izgalmas.

Sakurako-san---> Szintén. Nyomozós, ez nagyon jó. Ebbe is vannak szomorúbb részek.

Charlotte---> Ezt megkönnyeztem, bár nem lett a kedvencem, de ez is kis viccesnek indul, a végére nem ezt várnánk.

Kyoukai no Kanata---> Na nekem ez mindent vitt. Én imádom. Akárhogy is nincs odaírva ez bizony romantikus.

Dusk Maiden of Amnesia---> Ez is vicces, romantikus-ecchi. De a főszereplő csajnak olyan múltja van, hogy csak fogjuk a fejünket.

Ookami Kodomo no Ame to Yuki---> Egy animefilm. Ezt meg kell nézni hogy átéljük. Nekem nagyon tetszett. Ilyen farkasos.

Ano Natsu de Matteru---> Ez is romantikus, űrlényes. De jó.

Romeo x Juliet---> A cím magáért beszél szerintem.

Aura: Maryuuin Kouga Saigo no Tatakai---> Animefilm szintén. Kb. Az iskolai bántalmazásról szól.

Ne haragudj, hogy a konkrét kérdésre nem válaszoltam, és nagyon történetet se írtam. Nekem ezek voltak amikkel szomorú élményem van.

2016. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Your lie in april(amit a második válaszoló is írt elsőnek),Toradora,Sakurasou no pet na kanojo.Itt a végén jön a dráma.Ezek mind szerelmes,romantikus,vicces animék. :)
2016. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek c:
2016. aug. 18. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Clannad
2016. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, szerintem az orange, cimü anime mindent visz. Már párszor újra néztem, de még a végén akkor is sirtam. Van mellé film is.
2021. jan. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Orange-ra én is teszek egy szavazatot. A hármas válaszoló vagyok. Akkor még nem láttam, viszont amikor néztem akkor nekem is kicsordult pár könnycsepp. F/24.
2021. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!