Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » D. Gray-man milyen anime?

D. Gray-man milyen anime?

Figyelt kérdés
Még nem láttam de azt hallottam hogy jó,esetleg tudnátok róla véleményt írni vagy hogy miről szól?

2016. aug. 21. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Más véleménye alapján akarod eldönteni, hogy tetsszen-e vagy sem? Kezdj bele, aztán ha nem jön be, otthagyod.
2016. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy sablonos shounen fight, de ez csak az én véleményem.Kezd el lehet tetszeni fog de világmegváltó dolgokra ne számíts.
2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az animét nem néztem, csak a mangát olvastam/olvasom, de a manga még nem ért véget, az animét pedig befejezték 2 évad után. Szóval ha elkezded, akkor számíts rá, hogy egy befejezetlen történetet fogsz kapni.


Én mikor elkezdtem a mangát, akkor tetszett. Aztán egyre kesze-kuszább lett, majd volt egy nagyon hosszú szünet. Aztán folytatták megint, már nem tudtam, hogy hol tart a történet és olyan események voltak, hogy alig bírtam felfogni. Szóval egy pont után már "érdekes", de az az animében már nincs benne.

2016. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az animét nem fejezték be két évad után. Két sorozat van:

D.Gray-man (2006-2008 között futott)

D.Gray-man Hallow (mostani nyári szezonban fut)

Lehetséges, hogy a Hallow be fogja érni a mangát, ahogy az első sorozat is. A mangával pedig az volt a legnagyobb baj, hogy a mangaka nem tudott megegyezni vagy a kiadóval, vagy a magazinnal, amiben megjelent a manga, de ez úgy néz ki, megoldódott, jelenleg havi megjelenéssel fut, így elég lassan halad a történet. Az új animesorozat is valószínűleg a manga újraindulásának köszönhető, folytatás pedig az anime és a manga eladásaitól fog függni.


Kérdésre visszatérve: nekem az egyik kedvenc shounen sorozatom, elég sokat komolyodott az évek folyamán a történet, bár valóban vannak keszekuszaságok. Ettől függetlenül szerintem érdemes elkezdeni - maximum nem jön be, és nem nézed végig:)

2016. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. aug. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!