Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kifogytam az animékből, mit...

Kifogytam az animékből, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Amiket néztem:

Neon Genesis Evangelion

Code Geass

Angel Beats

Plastic Memories

Chuunibyuu

Another

Cowboy Bebop

Elfen Lied

Re:Zero

Mirai Nikki

Owari no Seraph

Shingeki no kyojin

Slayers


Láttam többet is de most csak ennyi ugrott be. Mondanátok animéket még? Inkább a drámaibbakat ,seineneket szeretem, a túlságosan shounen vagy elnyújtott dolgok nem érdekelnek.



2016. szept. 9. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mahou Shoujo Madoka Magica

Shinsekai Yori

Monogatari Series

Rainbow

Kara no Kyoukai filmek

Psycho-Pass

Steins;Gate

Wolf's Rain

AnoHana

Boku dake ga Inai Machi

Clannad, Clannad After Story

Death Parade

Ef - a Tale of Memories, Ef - a Tale of Melodies

Fate/Zero

Katanagatari

Kiseijuu

Zankyou no Terror

2016. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm. Második nem vagyok lusta csak másképp keresek. Szerinted nem lett volna egyszerűbb azonnal csak rákeresnem a szavakra és kiadott volna rengeteg választást? Mindent amit láttam mások által találtam meg. Ha nem akarsz segíteni, nem tragédia...
2016. szept. 9. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Death Parade

Harmony - movie

Baccano!

Btooom!

Trigun

Saint Seiya: The Lost Canvas

RahXephon

Shinsekai yori

Ergo Proxy

Monster

2016. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Death Note - nem vagyok anime rajongó, még egy kicsit sem, de ez a sorozat lenyűgözött.

Fordulatos, érdekes, elgondolkodtató, tele van komplex karakterekkel és (szerintem) a hossza is tökéletes.

2016. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Hosszúnak tűnhet a 64 részével, de szerintem így pont tökéletes tempója van. Belefér a pörgős akció és a szürke melankólia is, számomra ez a Number One :) A legtöbben nagyon szeretik, és csak kevés negatív véleményt láttam róla eddig, de azok sem azok a gyűlölködő félék voltak. (Ezek a negatív kommentek többségben azt írták, hogy nem tudta beleélni magát az illető a poénok alkalmatlan időzítése miatt - amit aláírok, hogy tényleg elég random helyekre vannak beszúrva, de engem például egyáltalán nem zavart. Ezt ki kell tapasztalni, ha bejön, akkor bejön, ha pedig nem jön be, akkor nem jön be.)


Danshi Koukousei no Nichijou

Ez nem drámai, és nincsenek benne mélyenszántó gondolatok sem. Pont az, aminek a címe mondja: Gimis srácok mindennapjai. Vagy más szóval, totális agymenés. Én általában nem vagyok oda a nulla-sztori poénfőzelékért, de ez a 12 epizód valami eszméletlen jólesett. :D


Sakurasou no Pet na Kanojo

Másik kedvence. Erre szoktam azt mondani, hogy kicsitromantikus nagyonvígjáték. :D A 24 rész kb első fele szinte teljesen színtiszta humor, majd a második felében kicsit drámázunk is. Az egyik téma, amit taglal, és ki szeretném emelni, az a tehetséges és a kemény munkával dolgozó emberek közti különbség. A főszereplő srác nem igazán kiemelkedő személy – nem zseni, semmi hasonló. És őt dobják be egy rakás tehetséges géniusszal egy koleszbe. Míg ez a tény kemény munkára ösztönzi, hogy sokat gyakoroljon játéktervezőként, elég könnyen el tud menni az ember kedve, ha az egyik lakótársa a kisujjából rázza ki az animációt, a másik pedig egy világhírű festő.


Boku dake ga Inai Machi

Ebben az időutazós animében egy 29 éves mangaka játszik főszerepet, aki különleges képességet birtokol: miután valami rossz dolog történt a környezetében, épp eleget ugrik vissza az időben (saját akartán kívül), hogy a szerencsétlenséget megakadályozza. Legyen az öt perc, vagy – jelen esetünkben – 18 év. Miután Satoru holtan találja látogatóban levő édesanyját a lakásán, menekülni kényszerül, ugyanis a rendőrség őt gyanusítja, és nincs semmiféle bizonyíték az ártatlansága mellett. Ekkor történik meg az időugrás, a férfi pedig 1988-ban találja magát, 10-11 éves testében, néhány héttel azelőtt, hogy akkori osztálytársát, Hinazuki Kayo-t elrabolták, majd meggyilkolták volna. Le kell lepleznie a gyilkost, aki három velekorú gyermeket gyilkolt meg a múltban, hogy megakadályozza édesanyja célponttá válását – ugyanis, mint később kiderül, a nő rájött a gyilkos kilétére.

Ki kell hangsúlyozni, hogy az anime nem krimi. A gyilkos kiléte a néző számára hamar egyértelművé válik azokból a gonosz vigyorokból a háttérben. A sorozat célja a célpontok megmentése, és bár ez a gyilkos leleplezésével jár, előlünk nem takargatják a készítők rosszfiút.

2016. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a Clannadot végig is néztem
2016. szept. 11. 15:51
 7/7 anonim válasza:

[link]

Regisztrálj ide, mindent megtalálsz! :)

2016. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!