Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe annak az animének,...

Mi a címe annak az animének, amiben egy lány úgy mentett meg egy srácot hogy megosztotta vele az erejét, viszont ezt csak a megfelelő személlyel tehette volna meg akinek vannak ugyanúgy képességei?

Figyelt kérdés

Azt hiszem hogy az anime nevének B volt a kezdőbetűje de nem biztos.

Még emlékszem is hogy úgy kezdődött az első rész hogy esett az eső ( japán, vagy kínai mese, de már nem tudom hogy magyar szinkronos vagy feliratos volt-e ) és egy középiskolás sráccal kezdődött őt mutatták be elsőnek. A lány megsajnálta srácot valamiért mikor elkezdett haldokolni. Azt hiszem a srác valami mágus csatába bonyolódott bele amit nem értett, és a lányt akarta védeni mikor a melkasán sérült meg és eleinte a lány le volt gyengülve mert ez volt a képesség megosztásának ideiglenes mellékhatása, és a suliba is beíratkozott hogy közelebb lehessen a sráchoz, mert sebezhetőbbek külön külön, főleg hogy a srác nemtudja használni még az erőt. íííííEgy olyan jelenetre is emlékszem hogy találkoztak egy másik olyan párossal is mint ők, csak ők rendesen osztották meg az erejük azzal akivel kell, és egy kisebb harcba bonyolódtak, ahol a srác az egyik főszereplő rájott hogy milyen erőssé válhatna, mint az ellenfele.

Ha valaki tudja hogy ez melyik anime akkor kérem írja le, előre is köszönöm! :)



2016. szept. 15. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Highschool DXD
2016. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, azt pont tegnap néztem végig :/
2016. szept. 15. 17:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Régi anime, és nem a bleach azt tudom!
2016. szept. 15. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért a Fate/stay night ugrott be, bár nem hiszem, hogy az lesz
2016. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az. Ezt én minimum 4-5 éve láttam 1-2 részt de a címe nem ugrik be, sehol se találtam azóta sem.
2016. szept. 15. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Black God, vagy úgy is ismerheted hogy Kurokami.

2016. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(Fate/stay nightból a simára gondoltam, nem az UBW-re, ha erre írtad a 4-5 évet)

Ami még beugrott:

Code Geass

Dakara Boku wa, H ga Dekinai

Guilty Crown

To Aru Majutsu no Index

Ghost Hunt

2016. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Black God volt az nagyon szépen köszönöm!!!

És az utolsó kommentelőnek is, hogy próbált segíteni, azokat is végignézem majd :)

2016. szept. 16. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni :) Nagyon szívesen :)
2016. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!