Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animéket...

B.Alexke kérdése:

Tudnátok olyan animéket mondani amiben az egyik szereplő, vagy a főszereplő öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl.:- suliban vagy valahol sokat piszkálják, nem törődnek vele, így öngyilkos akar lenni

-valamien csalódás éri, elveszít valakit ( családtag,szerelem,barát) és ez annyira megviseli hogy öngyilkos akar lenni stb. Kikötés: lehetőleg ne jöjjön neki össze, vagyis meneküljön meg, találkozzon valakivel aki miatt meggondolja magát stb. Előre is köszi szépen!



2016. szept. 26. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes erre az orange c. anime.Idei anime és most fejeződött.Egy fiú öngyilkosságáról szól,mert az anyukája öngyilkos lett és nem tudja feldolgozni magát okolja.A barátai próbálják megmenteni erről szól,de közben több érdekesség is felderül,de nem akar lespoilerezni.Biztos tetszene. :) Nekem az idei év legjobb animéje.
2016. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem akarok spoilerezni
2016. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sayonara Zetsubou Sensei - Ez kicsit poénra veszi a témát, de tulajdonképpen pszichológiai anime, amiben minden karakter eltúlzott formában mutat be egy-egy mentális defekciót (még a neveik is ebből adódnak).
2016. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NHK ni youkoso
2016. szept. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
GTO-az elején van egy nyomi diák akit piszkálnak leugrik a suli tetejéről és... és nézd meg az animét
2016. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

STEINS;GATE

egy kicsit elborult psziho thriller nem öngyilkosságról szól de szegény lány sokszor meghal benne és a főszereplő folyton küzd hogy megmentse.

2016. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Főleg az első valaszolonak, megnéztem az Orange-t és... és elakadt a szavam. Köszi
2016. nov. 10. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:) Lesz egy film is,hamarosan jelenik meg Suwa szempontjából.Fiú létemre megkönnyeztem az animét és eddig egy animénél sem történt ilyen. :)
2016. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy egy fiuból is kiválthat egy anime ilyesmit. De szó mi szó, az orange végén én is sírásra kerültm.
2016. nov. 19. 10:32
 10/10 Ny. Dóra válasza:
Platinum end
2022. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!