Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani hasonló...

Tudnátok ajánlani hasonló animéket, mint pl. az Akagami no Shirayukihime, vagy a Toradora?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezer meg egy ilyen kérdés van, de nézzétek el nekem:) Valami olyasmit szeretnék nézni, ahol a főszereplők között nem csak egy csókjelenet van aztán ennyi, hanem kicsit több:) És ne a legeslegvégén jöjjenek össze. Nem szeretem a nagyon régi animéket, de 2004-2005-ös animéktől jöhet bármi. Tehát mint pl. a Toradora, Akagami no shirayukihime vagy a Tonari no kaibutsu-kun. Előre is köszi:)

2016. szept. 27. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Akagami no Shirayukihime

Akatsuki no Yona

Lovely complex

Ao Haru Ride

Kaichou wa maid-sama

Sakurasou no Pet na Kanojo

Itazura na Kiss

Orange

Én eddig ezeket láttam, mind nagyon jó volt, válogass közülük. :)

2016. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jókat írt.Sakurasou no pet na kanojo-t ajánlom nagyon.Az mellett:Saekano,Oreshura(itt már egyből van csók),Lovely complex.
2016. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!