Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan animét...

Tudnátok mondani olyan animét amiben (lentebb)?

Figyelt kérdés
a főhősnek szuper ereje van, és a végén feláldozza magát/magukat hogy megmentsenek másokat? PL: Akame ga kill

2016. okt. 7. 22:27
 1/4 renji7575 ***** válasza:

tragédia fanatika?.. szuper erő bár nem.. de istenadta tehetség és családtagtol hátrahagyott trauma.. az van.. végül eljő az április mikor a főszereplő megtalálja azt a személyt akiért képes újra elindítani az időt a saját világában.. "Shigatsu wa kimi no uso"

Én megnéztem ezt.. és nem tudom feldolgozni a végét.. most két hétig biztos megint nem fogok tudni új animébe fogni de garandálom hogy megéri :DD

2016. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica

Code Geass

2016. okt. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Re:Zero, bár még nincs vége, de az önfeláldozás\mások megmentése központi téma benne. Csak ugye van egy csavar a dologban... kicsit cheesy anime, de szerintem elég jó és izgalmas.
2016. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
code geass, azt elsőt láttam, a re:zero-t elkezdtem, de subarunak a hősies megnyilvánulásai, mint pl a sikoltozás túl sok nekem...
2016. okt. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!