Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csavarokkal teli, logikai...

Csavarokkal teli, logikai animéket keresek?!

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek, amiben fegyverek helyet inkább az "agyjáték" van előtérben, ahol egymás kijátszása a tét.


Ezeket láttam eddig, és ezekhez keresek hasonlót:


Death Note, Code Geass, Terror in Tokyo, Spiral: Suiri no Kizuna.


Amiket szintén láttam de ez nem az a szint amit elvárok:


Monster, No game no life.



Köszönöm előre is :)



2016. okt. 14. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hyouka.Itt rejtélyeket oldanak meg és a főszereplő egy zseni,de egy szürke srác akit nem sok minden érdekel,főként nem azok a dolgok amikért mások rajonganak.Egy lány hatására picit megváltozik,de nincs benne nagy romantika,sőt...Bátran ajánlom,egyik kedvencem lett.Picit lassan indul be,de azután sorra jönnek a rejtélyek és egyre izgalmasabb lesz.
2016. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica - első részek alapján egy egyszerű mahou shoujo animének tűnik, de az első nagyobb fordulat után jön a többi...

Monogatari Series - ez is egy sima hárem animének tűnhet, azonban a fanservice-en kívül elég komoly kérdésekkel is foglalkozik, néha már-már filozófiai mélységbe merülnek

Kara no Kyoukai - ez egy hét filmből álló sorozat, és eleve a részek felépítése is egy kis figyelmet és logikát igényel (egyszer jelen, egyszer múlt), és a részek is különböző rejtélyekre épülnek

Psycho-Pass - egy jövőbeli cyber-világot mutat be, ahol szinte lehetetlen a bűnözés, de ha valaki mégis arra adná a fejét, az hamar kiderül (hogy hogyan, megtudhatod, ha megnézed:D). Azonban egy ember mégis képes gyilkosságokat elkövetni úgy, hogy nem lepleződik le... Van még egy "második évada" és egy mozifilmje is, de azok szerintem az első évad közelébe se érnek

Steins;Gate - az anime első fele inkább a karakterek megismerésére és a humorra megy rá, de a második felétől beindul a történet. Jól felépített időutazós anime, az egyik legjobb, amit láttam

2016. okt. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem tetszeni fog a Parasyte és a Mirai Nikki is. :) Meg nagyon ajánlom a Nanatsu no taizait, bár az nem túl logikus, de kiváló shounen. Nézz utánuk animeaddictson :)
2016. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszkat! :)


A parasyte animét már láttam, és egyik kedvencek között tartom, viszont nem sorolom ahoz a müfajhoz amit én keresek :)


A Psycho-Passal már korábban szemezgettem, viszont igy hogy más is irja, megfogom nézni mindenképp.


Illetve utóiratként, jelenleg a One Outs animét nézem, és aki még nem látta, annak csak ajánlani tudom, igazi mestermü :)

2016. okt. 15. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Zetsuen no Tempest. Bár nem a logikán van a hangsúly, engem meg tudott lepni. Mindig amikor azt hittem rájöttem mi történt, jött valami ami megcáfolta.

2016. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91 days- Ha csavarokat akarsz, azt muszáj megnézned!!! Semmi se úgy alakul szinte, ahogy az ember eltervezné, én nagyon nagyon élveztem!
2016. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Durarara!!
2016. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ghost in the Shell
2016. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaiji
2016. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!