Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » HETALIA! Melyik részben van...

HETALIA! Melyik részben van ez? Tudnátok linket küldeni?

Figyelt kérdés

Ismerem ezt az animét, bár még sosem láttam (idén nem is lesz rá időm, brühü)


Állítólag van benne egy rész, ahol azt tanítják, hogy hogyan kell dühös németnek lenni.

Fent van ez a jelenet valahol a neten? Vagy hanyadik részben van ez benne?


Köszönöm!



2016. okt. 14. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom melyik részben van, de bátran nézd végig az egészet, hasonló baromságok vannak benne :)
2016. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szívesen megnézném, ha lenne időm :c
2016. okt. 17. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont az az anime, amihez az idő nem akadály ^^ 5 perc egy rész, ennyit naponta simán rászánhatsz :) Egy szar nap után remekül kikapcsolna. Ráadásul (ezt úgy mondom, hogy én bírom a hülyeséget, meg a Heta az egyik legnagyobb kedvencem) nem is ajánlott ebből egyszerre max. 6-nál többet megnézni, mert nagyon lefáraszt. Hozzá kell szokni a humorához, tényleg nagyon beteg, persze a legjobb értelemben :D


Amúgy a kérdésedre válaszolva fogalmam sincs, pedig most pörgettem végig a wikit >< :(

2016. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!