Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Komolyabb hangvételű animét...

Komolyabb hangvételű animét keresek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan animéket keresek amikben reális/komoly/tragikus dolgokról van szó pl: megözvegyülés,ÖNGYILKOSSÁG,DEPRESSZIÓ,halál,gyilkosság, felnőtt problémák,tinédzserkori problémák,ISKOLAI KIREKESZTÉS,ISKOLAI BÁNTALMAZÁS,családon belüli erőszak, stb... olyat keresek ami igazán megrázó és elgondolkoztató,és szinte már át jönnek a szereplők érzései.HANGSÚLYOZOM,REÁLIS (amiket nagy betűvel írtam érdekelnek a legjobban)

előre is köszi :) 14/l



2016. okt. 18. 01:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rainbow - a második világháború utáni Japánban játszódik egy nevelőintézetben. Bemutatja, hogyan élik túl a fiúk ezt az intézetet, és hogyan helyezkednek el a való világban. Kevés anime van, ami ennyire reálisan mutat be valamit. Van benne bántalmazás, gyilkosság, nemi erőszak, stb...
2016. okt. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Perfect Blue
2016. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Aoi Bungaku Series

Mousou Dairinin

Koe no Katachi

2016. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Death Parade

Elfen Lied

Tokyo Ghoul


Figyelj, nem nagyon akarok beleszólni a dolgaidba, de a tartalmi elvárásaidnak megfelelő animék kötelezően hozzák magukkal a 18+ jelzőt, ez nem azt jelenti hogy félős gyerekek nem nézhetik meg, hanem azt hogy kell egy 18 éves kor körülre kialakuló ön és világkép ahhoz hogy kezelni tudd amit látsz. Én ezt a hármast 17 éves korom után néztem meg, most még csak az elsőt tudom igazából ajánlani neked, az is csak azért mert komolyan tanulságos, a másik kettőt inkább rakd el kb másfél év mulvára.

20/F

2016. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Boku dake ga inai machi.. Van benne családon belüli erőszak, gyilkosság, iskolai kirekesztés meg ilyenek. Én 2x is újra néztem engem nagyon megérintett nagyon jó anime szerintem :3
2016. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tokyo Magnitude 8.0

H2O Footprints in the Sand

Kurenai

2016. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A Perfect Blue-t hol tudom megnézni küldene valaki egy linket
2016. okt. 19. 04:23
 8/14 anonim ***** válasza:
2016. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocsi az előző linkért, nem figyeltem és német szinkronos megpróbálom magyar felirattal is megkeresni
2016. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó köszi ^^
2016. okt. 19. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!