Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titannal kapcsolatos...

Kosbor24 kérdése:

Attack on Titannal kapcsolatos kérdés? SPOILER

Figyelt kérdés

Szóval a 77. fejezetben Zeke tett egy megjegyzést, miszerint ha Reiner hibázik, máshoz fog kerülni az a páncél. Ebből az jött le nekem, hogy nem csak az alakváltás képessége, hanem a páncél is továbbmegy, ha valaki elfogyasztja Reinert. Azt is olvastam, hogy Grisha-nak megvolt a koordinátor ereje (még ha nem is használta), amit továbbadott Erennek. Gondoljátok, hogy ezen logika alapján Armin is megkapja a Kolosszális Óriás erejét? Vagy elnéztem valamit? Javítsatok ki, ha tévedek.

Előre köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. okt. 21. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel Grisha megevésével Erenhez került az első titán képessége, így lehetséges, hogy Bert megevésével Arminhoz került a kolosszális képessége.

Ott van pl. Ymir, aki nagyon sokáig egy egyszerű titán volt, majd megette Reinerék barátját, aki alakváltó volt, és így ő is alakváltó lett. Titánként Ymir sokkal gyorsabb a többinél és képes kibújni a titán testéből úgy, hogy az nem esik össze és visszatud menni bele, mintha semmi se történt volna. Így valószínűleg Reinerék barátja is egyike volt a 9 titán erejét birtkolóknak, amit így Ymir kapott meg mikor megette őt.


Tehát én úgy gondolom, hogy csak 9 alakváltó van:

Eren: az első titán. Irányítani tudja a többi titánt (legalábbis egyszer láthattuk, aztán majd kiderül, hogy képes lesz-e többre)

Zeke: a Beast/Ape Titan

Reiner: a páncélozott, akinek a legnehezebb áthalni a testén

Bert/Armin: a kolosszális, aki mint a nevében is benne van: nagy, illetve forró is

Ymir: gyorsaság + valami különlegesség az elmondott miatt

Annie: képessége lehet esetleg az a kristály, amibe bezárta magát

Így 3 van, akiket még nem ismerünk, és valszeg közölük 2 az, aki Zeke oldalán harcol.

2016. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!