Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok szomorú, tragikus...

Írnátok szomorú, tragikus romantikus animéket?

Figyelt kérdés

Happy end vagy sem nem számít.Olyanokat keresek amik megsirattak tikteket vagy mély benyomást tettek vagy pedig mély a mondanivalója,szóval ilyesmiket.

AnomHana,Angel Beats (többet láttam,de most csak ezek jutottak eszembe)

Lehet harcos,csak hárem ne legyen.Bármi más valószínűleg jó.



2016. okt. 25. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Chrno Crusade, nem kifejezetten romantikus anime, de van benne romantika szál is és a végén garantáltan bőgni fogsz. :)

Fushigi Yuugi. Romantikus hárem anime, rengeteg szomorú jelenettel és többször sírtam rajta. Bár tini koromba néztem az is igaz... Tudom azt írtad ne legyen hárem, de a többi háremmel ellentétben itt legalább a csaj kiköt egy fiú mellett, nem afféle mindenkit szeretek és a legvégén derül ki ki lesz a szerencsés...

Peach Girl - Mondjuk ez egy tipikus romantikus anime, viszont nagyon szórakoztató és sok helyen lehet sírni tőle. (Ha szereted a viszonzatlan szerelemből adódó érzelmi hullámvasutakat. :))

Princess Tutu- nagyon aranyos és megható anime. Én pityeregtem rajta, főleg a végén. Szerintem kihagyhatatlan.

Wolf's Rain. Nem a romantikán van a hangsúly... De nagyon tragikus és nagyon érdekes anime. Szintén alap darab számomra. :)

2016. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezeket ismerem.:)
2016. okt. 27. 15:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet picit későn írok, de szerintem ha ilyeneket akarsz, nézd meg a Charlotte-t (első néhány rész komédia, aztán indul be és a szerelem meg inkább csak erősen sejthető). Meg amiket a 7-es írt azokat én is ajánlom.
2016. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi,de láttam!Imádtam!Meg is siratott.nem mint ha nehéz lenne engem megsiratni!:)

Egyébként nyugodtan írhattok még!:)

2017. jan. 2. 14:16
 15/16 anonim válasza:
Darling in the FranXX..gyönyörű az az anime
2021. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ha jól láttam ezt még nem ajánlották. Szerintem a Bokur aga ira az mindegyik sorozatot veri. én 5x kezdtem el az 1 részt, de sose néztem tovább. Igy a napokban neki áltam és uram isten bár ne tetem volna, anyira velös anime hogy minden részen szinte sirtam.


plastic meoris Ez is egy "jó" sorozat. Én inkább azon sirtam a fiu menyire nem törödik a lánnyal. Ez mellé a történeti is segit.


Remélem segitetetm :3

2021. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!