Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Franciaország miért Magyarorsz...

Franciaország miért Magyarországot javasolta szexi Mikulásnak?

Figyelt kérdés

A Hetalia 5. évad 13-dik epizódjában Finnország panaszkodott Angliának, hogy eltűntek a segítőtársai. Anglia Franciaországra gyanakodott, ezért felhívta őt. Ő meg azt mondta, lehetne Magyarország szexi Mikulás.


Azért őt választotta, mert a "magyar lányok a legszebbek"?

A kérdést a külföldi barátom miatt tettem fel. Látta ezt a részt és nevetett, hogy miért pont az én országomat választotta Franciaország :D



2016. okt. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted komolyan a magyar lányok a legszebbek? Ugyan kérlek. Mindegyik ország a sajátjara mondja, illetve egy másik kérdés alatt írták hogy átlagban milyen nemzetiségűnek ki tetszik. Ha minden igaz, a magyar lányokat könnyű verunek tartják, nagyon enyhén fogalmazva. Minden országban akadnak szépek és csunyacskak, felesleges általánosítani szerintem, de a viselkedés tényleg kritikán aluli.
2016. nov. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ez vagy egyszerűen ő az egyetlen női karakter az animében és ennyi.
2022. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!