Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki tud NAGYON jó és rövid...

Omdzsí kérdése:

Ki tud NAGYON jó és rövid animet mondani? Szeretnék nézni csak nem tudom melyikkel kezdjem. Eddig a Noragami-t láttam a második évaddal együtt .

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 09:46
 1/8 anonim válasza:
Nekem a le Portrait de petit cosette (remelem jol irtam xd ) nagyon tetszett ha bírod a kicsit komorabb animeket amik nem epp a legvidamabbak . Egyebkent 3reszes ugyhogy rovid nagyon
2016. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Death Note, szerintem nem olyan hosszú és zseniális. Mást nem tudok mondani rá. Szinte kötelező:D amit még én mondanék az a Shingeki no kyojin/Attack on titan, nem vagyok nagy animés de ez volt még az az anime, ami mellől nem bírtam felállni míg be nem fejeztem:) és jön a 2. Évada hurráá. Ezek persze tipikusan olyan animék amiket a legtöbben ismernek, szóval akár még mondhatnám a Tokyo Ghoult, csak az nem biztos, hogy tetszene:)
2016. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica - 12 rész

Shinsekai Yori - 25 rész

Rainbow - 26 rész

Psycho-Pass - 22 rész (+11 rész második évad és egy mozifilm, de azok szerintem az első évad közelébe se érnek)

Steins;Gate - 24 rész

Ef - a Tale of Memories, Ef - a Tale of Melodies - 2x12 rész

Kara no Kyoukai filmek- 7 film

Katanagatari - 12 rész

Neon Genesis Evangelion - 26 rész + egy mozifilm

2016. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Barakamon - 12 rész

Nanatsu no Taizai - 24 rész

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - 12 rész (van 2. évad is, de az hanyagolható)

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - 12 rész

ReLIFE - 13 rész

Gosick - 24 rész

Death Parade - 12 rész

Shuumatsu no Izetta - éppen fut 12 rész lesz

Tiger & Bunny - 25 rész

Boku no Hero Academia - 13 rész

Kuragehime - 11 rész

Sakamichi no Apollon - 12 rész

Victorian Romance Emma - 2 évad 2x12 rész

Itazura na Kiss - 25 rész

Haibane Renmei - 13 rész

2016. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sakurasou no pet na kanojo,Lovely complex.Ez mind nagyon vicces és jók a karakterek egyedi sztorival. :D 24 részes mindkettő.
2016. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok sok választ . Amin már gondolkoztam az a Tokyo Ghoul Attack on Titan még a Death Note . Köszike
2016. nov. 1. 13:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megnézni az ÖSSZESET ha tetszik akkor megnézem azt . Mégegyszer koszonom a válaszokat
2016. nov. 1. 13:52
 8/8 anonim válasza:
Én elsőnek a Vampire Knoght-ot és a Lovely Comlex-et néztem, mindkettő szerintem jó elsőnek, mert könnyű a témája, és fenntartja az érdeklődést.
2016. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!