Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Értelmes animét valaki?

Értelmes animét valaki?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondoltam aminek mély érzelmei vannak.. Nem a nagy cicik, kilátszó bugyik érdekelnek.

Olyat keresek ami romantikus és kicsit démoni is.. :)

köszi :)



2016. nov. 1. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár nem romantikus, de Rainbow. Ennél őszintébb, realisztikusabb anime kevés van.

Romantikusok közül az Ef sorozatot (Ef - a Tale of Memories, Ef - a Tale of Melodies) tudom ajánlani, de ebben semmi démoni dolog nincs.

Illetve ott van a Kara no Kyoukai, amiben van fantasy és romantika, de a történetek középpontjában különböző rejtélyek és gyilkossági ügyek állnak.

Illetve egy intelligensebb ecchit tudok még ajánlani, a Monogatari Seriest, amiben bár van fanservice, igazán mély gondolatok is vannak benne, és bár hárem, a főszereplő összejön az egyik lánnyal. Ebben is vannak rejtélyek és természetfelettiség, meglehetősen elvont vizuális világgal "tálalva".

2016. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elfen Lied tetszeni fog.


Többszörös személyiségzavarban szenvedő mutáns sorozatgyilkos lány romantikus története :D


Remek értékeléseket kapott.

2016. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem démoniak de nagyon jók.Lovely complex,Toradora,Sakurasou no pet na kanojo.Mind nagyon egyedi sztorival és jó karakterekkel vannak ellátva+vicces nagyon. :D
2016. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kimi no Na wa (A te neved)

Ez egy anime film, épp most fejeztem be. Akarom mondani, negyed órával ezelőtt, ugyanis eddig a képernyőt bámulva ültem, azt ismételgetve, hogy "Úristen." Valami elképesztő volt, azonnal be is került a kedvenceim közé.

2016. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagi no Asukara

Tenkuu no Escaflowne

Ayashi No Ceres

A vándorló palota - movie

Dusk Maiden of Amnesia

2016. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Shakugan no Shana
2016. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló.Akkor gondolom megéri megnézni,mert nekem is fent van a megnézendő listámon.Happy end a vége?Csak ennyit árulj el. :D
2016. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Code breaker
2016. nov. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

AnoHana, ez szomorú, annyira nem mélyértelmű, de jó.

Shigatsu wa Kimi no Uso, egy nagyon jó anime, romantikus, kicsit keserű. Zsepi ajánlott.

Orange, romantikus, a párhuzamos világokról van benne szó, el lehet vele lenni.

Death Parade, néhol vicces, nehol romantikus, vannak benne romantikus részek is, érdemes megnézni.

Sakasama no Patema, pár részes az emlékezetem szerint, egy egymástól külön világban élő szerelmespárról szól, ez szintén jó.

2016. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2016. nov. 2. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!