Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért hagyták abba a Nanát?...

Miért hagyták abba a Nanát? (anime)

Figyelt kérdés
A Nana cimű animéről beszélek, amit 2009 márciusában befejezett az író. Legalábbis tudtommal befejezetlenül hagyta, szóval ez a vége, vagy nem tudom. Miért nem lett folytatása? És mi van az animével? 2007-ben befejezték az "Az a nyár ránk köszöntött" cimű résszel, és azóta semmi. Miért?

2016. nov. 1. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Állítólag most befejezi a szerző a mangát,én ezt olvastam egy pár helyen.Még nem láttam,de most akarom elkezdeni,így utána érdeklődtem én is. :)
2016. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh, az jó lenne, főleg, ha az animét is folytatnák:D De szerintem nem igaz a hír:D
2016. nov. 1. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igaz,mivel elég híres anime és ahogy láttam,sokan akarják a befejezést. :D Nézz utána youtuben,lehet fent van az interjú. :D
2016. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az animéketbilyen nagy kihagyás után nagyon ritkán folytatják, de ha alapanyag sincs igazán, akkor mégúgyse. Rengeteg pletyka kering a neten, de a mangaka súlyos beteg, és lerakta a tollat, magyarul nem folytatja a mangát. Ha meggyógyul, akkor a manga folytatására még van esély, de animére akkor sem számítanék.
2016. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Saveka válasza:
30%
Amúgy egy csomó animét befejeznek vagy félbe hadják mert nincs ötletük vagy kedvük
2016. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Az animéket akkor nem folytatják, Saveka, ha nem hoztak elég pénzt a konyhára.

Ötletük mindig van, tekintve, hogy az animék túlnyomó többsége mangán, visual novelen vagy light novelen alapul (és ezek általában messze előrébb járnak a történetben mint a szóban forgó anime), illetve a készítők "kedvének" ehhez semmi köze. Ezeknek az embereknek ez a munkája, amiért pénzt kapnak – ha van kedvük hozzá, ha nincs, ha a főnök azt mondja, meg kell csinálniuk.

2016. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Így van ahogy az előttem válaszoló mondja. Ha a DVD/Blu-ray eladások jók és van alapanyagul szolgáló manga/LN/VN akkor valószínűleg folytatják az adott animét. A Nana esetében az írónő betegsége volt a probléma. Eladások és népszerűség szerintem megvolt. (bár szerintem egy 12 részes folytatást le tudnának nyomni az eddig megjelent fejezetekből)Egyébként most már az összes eddig megjelent Nana manga elérhető Magyarországon is a mangafan kiadó által. (Könyvesboltokban is.)
2016. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!