Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok enyhén romantikus...

Tudtok enyhén romantikus animéket? Vagy a leírásnak megfelelőt?

Figyelt kérdés
Nem sok animét néztem eddig. A Full metal alkemistel kezdtem nagyon teccett. Eddig végig néztem a Narutót és a folytatást is ahol más kicsit idősebbek ,de nem igazán nekem való, a történet jó volt és a karakterek is úgy ahogy de a főszereplő arcától kiráz a hideg és most nemrég fejeztem be a Fairy Tail elérhető részeit. Ez utobbi nagyon jó volt. Néztem olyan animét is ami a mindennapokról szol iskola munka vagy hasonlók de azok nemigazán jönnek be inkább az ilyen fantazi harcolós animék. nem tudom mennyire világos a leírásom az lenne a jó ha olyan animéket írnátok ami szerintetek megfelel az ízlésemnek de leginkább olyanra gondoljatok ami át van szőve egy kis szerelemmel romantikával. Köszi előre is.

2016. nov. 4. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Romeo x Juliet


:-)

2016. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Juuni Kokuki

Hataraku Maou-sama!

Guin Saga

Utawarerumono (2006)

Tenkuu no Escaflowne

Rurouni Kenshin

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu-

Zetsuen no Tempest

2016. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hinahi ***** válasza:
Rokka no yuusha
2016. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!