Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kamisama hajimemashita/Kamisam...

Kamisama hajimemashita/Kamisama kiss c. mangának mi a vége?

Figyelt kérdés

AA-n írták már egy jó ideje, hogy vége lesz, szerintem már rég vége is van. A fordítás tudtommal még angolul is le van maradva de hátha esetleg valaki japánul nézi a képeket és kikövetkezteti.


Amúgy személyes véleményem ha csak nem történik valami, akkor szokásosan görénység a dolog. Kevés x időt, Tomoe-hoz képest, leélnek aztán Nanami egyszerűen meghal majd Tomoe megint egyedül. Vagy Nanami-nak kéne Isteni életév vagy Tomoe-nak kellene emberré változnia, szerintem.



2016. nov. 4. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagy vonalakban: Nanami istennővé változása megtörtént valamikor a vége felé, de mindketten az emberré változás mellett döntenek. (Szerintem elég hülye döntés...) Összeházasodnak, majd tíz évet ugrunk előre. Nanami óvónőként, Tomoe pedig valamilyen irodai beosztásban dolgozott eddig, de mindketten felmondanak mert jön a baba. Kisfiuk születik és ezzel vége.
2016. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!