Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One Piece-ben kb. mikor...

A One Piece-ben kb. mikor indulnak be a bunyós, ütős részek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú felvezetése van a One Piece-nek.

Szerintem az első "igazi" arc az az Alabasta arc volt, aminek már akkor megkezdődött a felvezetése, amikor Luffyék megérkeztek a Grand Line-ra. De maga az Alabasta arc az a 92-130 epizódok. Nekem ez (volt) az egyik kedvencem.

Utána már sűrűbben jönnek a jó arc-ok és harcok.

Alabasta után Skypiea 153-195

az első számú kedvencem a Water Seven és Enies Lobby arc-ok, amik szinte egyet alkotnak 229-313 (néhány filler epizóddal), ebben volt szerintem az eddigi legjobb harc Luffy és az ellenfele között

aztán a Thriller Bark 337-381

a rövidke, de annál eseményteljesebb Shabaody Archipelago 385-405

Impel Down 422-452

a háborús Marine Ford arc 457-489

Ekkor következett be az időugrás. Az időugrás után pedig egyre több komor dolog történik. Volt már néhány arc:

Fishman Island 523-574 na én ezt kifejezetten untam és vártam, hogy vége legyen, mert nagyon vontatott, unalmas és gyenge volt

Punk Hazard 579-625, ami szintén egy jó arc, a Dressrosa 629-746 felvezetése volt, Dressrosa szerintem nagyon jól indult, aztán nagyon vontatott lett, majd jött egy utolsó "epic" harc Luffy és ellenfele között

Aztán megismertük a 2 ismeretlen yonkout, és elindult a Zou arc.

2016. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. nov. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!