Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem animét ajánlani...

Tudnátok nekem animét ajánlani (lánynak)?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek ami középiskolás korúak körében játszódik. Szerettem nagyon a Toradorát, a Golden Time-ot és most fejeztem be a Chuunibyou demo Koi ga Shitai-t és hasonló kategóriában, stílusban keresek animét (tinik, szerelem, izgalom stb.) :) A válaszokat előre is köszönöm!

ui: főleg olyanok érdekelnének amikben a főszereplő lányoknak nem rövid a haja (nem tudom miért, azt valahogy nem szeretem :D )

18/L



2016. nov. 7. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt szeretem mint te.Szerencséd van. :D

Amit ajánlok:Lovely complex,Sakurasou no pet na kanojo,Orange,Bokuwa minna kawaisan,Tonari no kaibutsu-kun,Nisekoi,Hyouka,Saekano.Ezek mind nagyon jók fiú létemre is. :D

2016. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^_^ megnézem őket milyenek
2016. nov. 7. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezeket az animéket, amiket felsoroltál, azokat mindet szeretem. :) A Chuunibyou-t imádtam, és mai napig azt vallom, hogy Rikka a legaranyosabb lány. :3


Párat próbálok ajánlani, hátha tetszeni fog (ha nem, akkor elnézést kérek előre is :D):

GJ-bu (itt az izgalom csak hírből ismertetik)

Seitokai Yakuindomo

B Gata H Kei

Kotoura-san

Bokura wa Minna Kawaisou

Zero no Tsukaima (fantasy)

Goshuushou sama ninomiya kun

Yahari Ore no Seishun Lovecome wa Machigatte Iru Zoku (röviden csak Oregairu)

Charlotte (fantasy)

Hentai ouji to warawanai neko

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? (röviden Netoge)

2016. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ^_^ és szerintem is iszonyat aranyos Rikka
2016. nov. 7. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!