Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani Soul eater-he...

Firefox2003 kérdése:

Tudnátok mondani Soul eater-hez hasonló animéket? + kérdés a leírásban

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég fejeztem be a Soul eater c. animét és tudtommal vannak speciálok is, ezeket hol lehet megnézni? Nekem akár angolul is jó. XD Plusz a fenti kérdés: tudtok mondani hasonló animéket? Hasonló történettel, szereplőkkel, (ha a végén nem kell bele vernem a fejemet az asztalba a random befejezés és az elvarratlan szerelmi szál miatt [márnimt Soul és Maka eléggé úgy viselkedtek néha] *.* az + pont!) A mangát is olvastam (abban meg méginkább olyanok de csak azért is trolkodnak XD) sóval ahoz kapcsolódó dolgok is jöhetnek.


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. nov. 18. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Soul eater NOT! a folytatása (más szereplők, más hangulat de sok régi arc feltűnik az animeben és pár dolgot meg is magyaráz amire nem tért ki az alap sorozat)

Egyébként regisztrálj anime addich -re (nem tudom hogy írjak bocsi) és nézd meg ott a kapcsolódó művek menü pontban.

2016. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ismerem az oldalt de pont a soul eater not! féle animék miatt kérdezem meg inkább itt. Az SEN! nem folytatás hanem spin off és az én izlésemnek egy kicsit túl moe. De azért köszi! :)
2016. nov. 21. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel, a noragamit tudnam ajánlani, abban is élnek a fegyverek és van benne egy enyhe szerelmi szál.
2016. dec. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát hamarosan elfog készülni a Fire Brige of Frames, amit ugyanaz a készítő készítette, mint a Soul Eater-t, de ha például számítogépes játékos anime is érdekel, amit egyből a Soul Eater után néztem meg és nekem nagyon tetszett az a: Sword Art Online. gondolom sokat hallottál róla, vagy ha nem akkkor nézd meg! Egy hihetetlenül jó anime, de mondjuk az első két része nagyon furcsán kezdődik, de nagyon jó lesz, nagyon ajánlom! ^^

És várd türelemmel majd meg a Fire Brige of Flames-et :D

2017. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!