Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Katsura miért nem utálja...

Katsura miért nem utálja Kagurat? (Gintama)

Figyelt kérdés

Katsura: anti idegen párt vezére. Gyűlöli az amantokat. Terrorista.

Kagura: amanto. Igaz, embernek nézz ki, de az összes szereplő pontosan tudja hogy yato.

Ennek ellenére, jóban vannak és segítik egymást. nem mondanám hogy barátok, de sok közös kalandjuk volt. Zura egyszer sem tett megjegyzést arra hogy amanto. Vagy emberfeletti erejét látva sem jött rá hogy az? Lehet zura nem is tud róla?



2016. nov. 27. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

1. Zurát igazából nem érdekli, hogy Kagura Amanto vagy sem (amúgy inkább az Amanto elnyomás ellen harcol, nem kifejezetten az Amantók ellen)

2. Fél Kagurától (bedurvul, odavág neki, meghal:D)

3. Tényleg nem tud róla

Legvalószínűbb:

4. Sorachi igazából fullra elfelejtette, hogy Zurának utálnia kéne Kagurát, vagy nem is nagyon érdekli:D

Pl. ha te nem kérdezed meg, én se gondolkodnék el ezen


Bár az egyik legnagyobb kedvencem a Gintama, vannak még benne hasonló/nagyobb ellentmondások, amikre én is rácsodálkoztam már, miért van, de igazából nem nagyon zavarnak:D

Egyre-kettőre rávilágítottak már a nézők is (részek végén lévő "levelezős" jelenetek), azokat is letudta Sorachi valami hülyeséggel, vagy azzal, hogy ez a Gintama, el kell fogadni:'D

2016. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a választ :) leirnad hogy te miket találtál benne? Ha nem fáradtság
2016. nov. 27. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit az anime folyamán "letárgyaltak" (Sorachi be is ismerte, meg nem is, hogy ezt benézte): Ugye az egyik visszaemlékezésben az volt, hogy amikor Shouyo-sensei bemutatja Gintokit a tanítványainak, ott van Katsura meg Takasugi. Erre a -mostani- utolsó évadban az van, hogy Gintoki előbb került az iskolába, mint ők:D

Aztán szintén az egyik visszaemlékezésben az van, hogy Takasugi úgy vakul meg a fél szemére, hogy valami Amantóval harcol Gintokival. Aztán a Shogun Assassination Arcban meg az derül ki, hogy Oboro volt.


Meg volt még egy, amire egy AMV-t nézve jöttem rá, de azt már egy ideje elfelejtettem, és még mindig nem jut eszembe:/ de Shouyo-senseijel volt kapcsolatos, ha jól emlékszem.

2016. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként Elizabeth is Amanto, Katsurának mégis mondhatni, hogy a legjobb barátja:D
2016. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz, ezen sokat gondolkoztam az Elizabeth részeknél :v de az ő fajtája is humanoid. Baaar mindig jelmezben van és katsura sem látta anélkül szerintem. Nem tudom, mi történt hogy magánál tartja mikor én egyértelműen kémnek tippelnem, de magyarazzunk mindent meg azzal hogy Zura egyszerű mint a faék. :D
2016. nov. 27. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tett hozzá semmit a Föld elfoglalásához. Semmi köze a háborúhoz és a történtekhez.
2016. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!