Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlótok?

Milyen animét ajánlótok?

Figyelt kérdés

13/L

A Lovely Complex és Vampire Knight -t láttam eddig végig mindkettő nagyon tetszett, belenéztem a ReLIFE -ba az se rossz

De tudtok ajánlani még vmit? Horrort ne, és jo lenne szinkronosan de a felirat is jó.



2016. dec. 8. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinkronosan nem tudok,de feliratosan ezeket ajánlom:Toradora,Tonari no kaibutsu-kun,Sakurasou no pet na kanojo,Hyouka.

Esetleg szinkronosak közül a Nana c. animét és a Méz és Lóhere c. animét tudom ajánlani.

2016. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Otaku1238 ***** válasza:
Szinkronosak közül csak a naruto-t ismerem de feliratosok közül ajánlom a re:zero-t, watashi ga motete dousunda-t, diabolik lovers-t, attack on titan-t és a sword art online-t.
2016. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek mind szinkronosak:

Nodame cantabile

Inuyasha

Kaleido star

Kilari

Romeo x Juliet

Tokyo Mew Mew

Filmek:

Chihiro Szellemországban

A vándorló palota

2016. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Code breaker, Pandora hearts, Amnesia, Higurashi no naku koro ni (ez horror de qva jo), Akame ga kiru, Highschool of the dead, Diabolik lovers, Kyoukai no kanata, Deadman wonderland, Itsuka tenma no kuro usagi,Noragami, Gantz, Hakkenden, Strike the blood, Togainu no chi, Danganronpa, Shakugan no shana,Chaos head, Ookami kukushi, Natsume (tobb evada is van), Tasogare otome x amnesia (meghato es nagyon jo a hangulata), Black rock shooter, Gosick, No6, Shinesekai yori, Kill la kill, Casshern sins, Wolfs rain, Zetsuen no tempest xddd meg tudnek irni de mar igyis sokat irtam:D
2016. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sword Art Online, Log Horizon, Fairy Tail, Toradora, Nisekoi
2016. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül itt [link]
2016. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!