Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sword Art Onlinehez hasonló...

Sword Art Onlinehez hasonló anime?

Figyelt kérdés
Most vagyok a sao végénél amit imádtam és szeretném tőletek megkérdezni hogy van-e hasonló. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. dec. 20. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Accel World

Guilty Crown

Btooom!

No Game No Life

Danmachi

Hai to Gensou no Grimgar

2016. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Log Horizon
2016. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindig fáj amikor a Btooom-ot egy lapon említik a SAOval :(

Nem mintha a legigényesebb anime lenne, de a SAOhoz képest egy örök mestermű...

2016. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
One piece ezis nagyonjo elején kicsit lasan idulbe de sokak szerint a világ lejobb shooter anime és én egyet értek
2016. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bocs helyes írásért
2016. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most vettem észre milyen rohadt régi ez a kérdés. :P De a One Piece még csak nem is hasonlít a SAO-hoz össze se lehet őket hasonlítani xc. A SAO alapmű amit végig lehet nézni 2-3 nap alatt. De a One Piece durvább mint a Naruto. Pedig abban is rengeteget szarakodnak 1-1 helyen na de One Pieceben 532-632ig egy szigeten vannak az rohadt sok szerintem, persze megéri végignézni de lassan már vége lesz olyan 3-4 év
2017. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az OP mióta hasonlít a SAO hoz??? De most komolyan a SAO egy game anime az OP meg...

Am meg nem éri meg végignézni...borzalmas a grafika gyerekes bugyuta az egész a skinektöl kezdve a karakteszemélyiségig minden;jah és 900 részes tuti lessz...

2017. nov. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már írtam ide kettővel fentebb. De! Simán el tudom képzelni hogy az utolsó kedves válaszoló egy jojo rajongó... Azok ilyenek
2017. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a SAO-hoz hasonló animékről ezek ugrottak be:

Accel World (bár ezt -ahogy látom- már írták)

NGNL (No Game No Life) (ez talán kicsit szellemileg harcosabb, a fizikai-harcoknál, és ezt is írták már)

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu- (ez kicsit véres, de nem annyira, és nekem nagyon tetszett)

Seiken no Blacksmith (ezt MÉG nem láttam, de állítólag nagyon hasonló)


Jó szórakozást!😉

2018. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis mi a baj a JoJo-val? 😖
2018. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!