Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Durarara! Shizuo és Izaya...

Durarara! Shizuo és Izaya miért utálják egymást?

Figyelt kérdés
Az anime első évadának második felét nem láttam , a többi évadot és az első évad első felét igen , de nekem nem derült ki, úgyhogy ha valaki tudja pls írja le ! :D

#anime #Durarara #Izaya Orihara #heiwajima shizuo
2016. dec. 22. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az első évad hatodik részében volt erről szó. Szóval Shizuo új suliba került Shinra-val, és ott mutatta be neki Shinra Izayaát, mint jó barátját. Éééés Izaya folyton idegesítette Shizuot, meg ilyesmik. Tényleg benne van abban az epizódban, ha megnézed megérted. Szerintem különösebb oka nincs rá, csak annyira különböző a természetük, hogy ilyen viszony alakult ki köztük.
2016. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, a hetedik epizódban volt. ^^
2016. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii :D
2016. dec. 23. 21:41
 4/4 anonim válasza:
A 4. évadban volt valami olyasmi,hogy Izaya el akarja érni,hogy Shizuo teljesen szörnnyé váljon (ljön embert,vagy mittudomén), és ő mégjobban lenézhesse,mert nem akarja elfogadni,hogy Shizuo ember. Ha ezt most érted,büszke vagyok rád is,meg magamra is XD
2017. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!