Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezredik anime?!

Ezredik anime?!

Figyelt kérdés
Már kevesebb mint 20, és elérek az 1000-hez. De mégis mi lenne méltó erre a címre, amikor már "mindent" láttam? :-/

2016. dec. 24. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor max vársz, egyébként most jött ki egy nagyon jó (jelenleg MAL-en Top1 es anime film, kb még fél év mire kijön BD minőségben, egyenlőre csak japán mozikban vetítik és állítólag nagyon jó film.
2016. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem csak japán mozik vetítik és a nagyon jó barokkos túlzás. A rendező eddigi legjobb filme, az igaz, de a filmográfiáját tekintve a többi inkább a középszer ötven árnyalata.


Egyébként meg szerintem fölösleges görcsölni, mi legyen az ezredik. Az nem ünnep csak egy szám. De ha mindenképp valami "jót" vagy "különlegest" akarsz, linkeld be a listád, aztán látni fogjuk, hátha kimaradt valami, amit érdemes pótolni.

2016. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ünnep (nem is szoktam ünnepelni), de nagy jelentőséget tulajdonítok az ilyen számoknak. A listámat nem osztanám meg, de neked elküldöm.
2016. dec. 24. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért maradt ki bőségesen, amit eddigre már rég érdemes lett volna érinteni. Bár, ha beleszámolom, hogy a majdnem ezerből több mint 700 darab 1-3 részes OVA/ONA/Special, gyakorlatilag még az elsőre ijesztő szám ellenére is elég újonc vagy, szóval a "mindent láttam" kifejezés nagyon nem állja meg a helyét a részedről.


Akkor amiket előre vehetsz a tervezettek listáján:


Cowboy Bebop +

Hachimitsu to Clover

Hellsing Ultimate

Jin-Roh

Mousou Dairinin +

Natsume Yuujinchou

One Outs

Ookami to Koushinryou +

Sakamichi no Apollon

Samurai Champloo

Serial Experiments Lain +

Toki wo Kakeru Shoujo +

Uchuu Senkan Yamato 2199 +

NHK ni Youkoso! +


Nodame Cantabile

Shinsekai Yori

Stranger -Mukou Hadan-

Toradora!

91 Days

Akatsuki no Yona

Black Lagoon

Barakamon.


Eljelöltem (+)-szal, ami különösen ajánlott.


Amit nem is terveztél:


Bakemono no Ko

Eve no Jikan

Fate/Zero

Ginga Eiyuu Densetsu

Howl no Ugoku Shiro

JoJo no Kimyou na Bouken

Karigurashi no Arrietty

Mardock Scramble

Memories

Mushishi

Neon Genesis Evangelion

Paprika

Perfect Blue

Redline

Sayonara Zetsubou Sensei

Sennen Joyuu

Space Dandy

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Tokyo Godfathers

2016. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pf.. még így is rengeteget kihagyok, ami érdemes.


Tengen Toppa Gurren Lagann +

Kill la Kill

2016. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudom láttade de gintama
2016. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mert rettentő ínyenc vagyok :D.


Kill la Kill: Ezt nem raktam listába, de dobott.


Tengen Toppa Gurren Lagann, Neon Genesis Evangelion, további mechák: A végtelenül zseniális Code Geass-en kívül a mechákkal csak rossz tapasztalataim vannak, ezért nagyon vonakodva kezdek el egyet.


Sayonara Zetsubou Sensei: Megvetem ezt az animét, sőt, bűnnek tartom a létezését. Gyalázatos.


Space Dandy: Nem jött be.


Fate/Zero: UTÁLOM. GYŰLÖLÖM. NEM.


A többi közül még van, amit nem csípek, vagy csak szimplán nem nekem való, de azért jelölgettem be párat tervezettnek.

Mindenesetre köszi.


(Utóbbi válaszoló: Gintama nagy kedvencem :D)

2016. dec. 25. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ínyenc nem pont az a szó, amit használnék. A végignézett ~210 TV animédből cirka 70-80 köszönőviszonyban sincs a színvonallal. Inkább csak speciális az érdeklődési köröd. Emellett még nem láttál egy darab Satoshi Kon-t (ma egyet ajánlásra, úgy nézem), egy darab Hosoda Mamorut, alig valami Ghiblit, alig valamit a kritikailag elismert klasszikusokból.


A listád teljesen úgy néz ki, mintha csak arra mennél, hogy felpumpáld a befejezett animék számát, de tartalom nincs a szám mögött.

2016. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet kritikailag elismert, lehet klasszikus, de olyat nem fogok megnézni, ami nem érdekel. Gondolom te sem.


Nem megyek arra, hogy minél több befejezett animém legyen. Egyszerűen csak néha szívesebben nézek meg több rövidebb darabot, mint hosszút. (Azt hiszem, közrejátszanak ebben a csalódásaim.)

2016. dec. 25. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!