Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Na most ezt hogy kell?

Na most ezt hogy kell?

Figyelt kérdés
Amangákatvéglis akkor hogy kell olvasni?Mert én már teljességel nemértem mivel egyszer így írja máskor meg máshogy.

2016. dec. 25. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben rendes mangáról van szó, akkor jobbról balra, egy rendes könyvhöz mérve hátulról előre. Ha viszont úgy van megszerkesztve, mint egy hagyományos könyv, akkor pedig úgy mint egy rendes képregényt.
2016. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És honna tudom hogy melyik?
2016. dec. 25. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

mangák 99.9%-át jobbról balra kell olvasni.


Az meg hogy hogy abból is lejön, hogy a szövegboxok hogy vannak elhelyezve. Ha balról jobbra egyre lejjebb helyezik el, akkor elég egyértelmű, hogy úgy kell olvasni (balról jobbra, fentről lefelé).


Egyébként képkockák mozzanatai alapján is lejön, hogy hogy érdemes.


Amit balról jobbra kell az a manhwa (koreiai manga), de az általában színes és jóval igényesebben van szerkesztve (pl Tower of God, Dice).

2016. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Manhwha akkor balról jobbra,a mangák nagy részét jobbról balra kell.Kivételek mindig vannak.
2017. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!