Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animék vannak, amikben...

Milyen animék vannak, amikben a főhős túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 évben nagyon kövér lettem (pedig mondhatni sovány alkat voltam), egyre csak hízok. Fogyni nem tudok, mert nincs rá keretem, ezért muszáj megbékélnem a dagadt testemmel. Úgy hiszem, segítenének ebben olyan animék, amikben úgyszintén kövér a főhős. Tudtok ilyet?

#anime #túlsúly #dagadt #kövér főhős
2017. jan. 1. 15:08
 1/9 anonim válasza:
Watashi ga Motete Dousunda
2017. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézz inkább valami sportos animét, ami motivál a fogyásra.


No offenz én is kövér voltam, de ha több energiát használsz el sportolással egy nap, mint amennyit megeszel, akkor nem létezik, hogy nem tudnál lefogyni :)


Úgyis itt az új év, megvan legalább a cél.

2017. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdésre: accel world


Viszont nem nagyon fogsz ilyen animéket találni ezeken kívül mert japánok között a kövérség elég ritka. (Ebből a szempontból az egyik toplistás ország)

2017. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2017. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1: Jó is lenne, ha úgy lehetne fogyni, mint a csaj :D Akkor hulljanak a karakterek :D


#2: Sok sport animét nézek. De nincs sok lehetőségem sportolni. Sem különleges étrendre, mert enyhén szólva nem dúskálok a pénzben. Tehát muszáj most megbékélnem azzal, ahogy kinézek :/


#4: 18/F

2017. jan. 2. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell keret a fogyáshoz? Bocsánat hogy beleszólok, de én ilyenről még nem hallottam. Elhiszem, hogy nem dúskálsz a pénzben, de azt azért nehezen hiszem el, hogy ne tudnál több mondjuk paprikát meg paradicsomot enni, és kevesebb nasit / pékárut. Sportolni meg pénz nélkül is lehet igazából. Ha vidéki vagy, menj futni. Ha városi vagy... Akkor is menj futni. Én is városi vagyok, nem is kisvárosi, de eljárok futni. Kikerülöm a sétáló embereket, a járdán maradok, és meg van oldva. De még a szobádban is tudsz felülésezni, fekvőtámaszozni, ugrálni... Tényleg nem értem, miben akadályoz meg téged a pénz.
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előző hozzászólónak teljesen igaza van... nem kell ide semmilyen különleges étrend sőt! Ha kevesebb pénzt költesz szemét kajákra akkor akár jobban is kijöhetsz végül pénzügyileg! Ha más nem legalább ezeket kerüld el. Már ez is egy nagy lépés a fogyás felé. Ha meg teheted akkor sétálj, mozogj, lépcsőzz mondjuk lift/autó helyett. A kérdésre válaszolva pedig Ore monogatari.
2017. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Full Metal Alchemist Brotherhood: Envy (Irigy)
2017. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Muszaj??? Tudod mikor lesz muszáj? Majd öt év múlva, amikor visszagondolsz erre a kijelentésedre, és h ekkor nem tettel semmit erte.
2017. jan. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!