Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SPOILER! Az Attack on Titan-ba...

Kosbor24 kérdése:

SPOILER! Az Attack on Titan-ban miért gondolják sokan, hogy Armin a Reiss család tagja? Csak mert hasonlít az egyik királyra vagy van konkrét oka is?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam az elméletet miszerint Armin is ezen családfa része valahogy. Hasonlít Uri Reiss-re, ráadásul a szüleiről sem tudunk semmit, szóval nem elképzelhetetlen.

Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban?



#anime #Attack on Titan #Shongeki no Kyojin
2017. jan. 3. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam még ezt, és szerintem alaptalan is.
2017. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hehe, én is sokat olvastam erről. :D Nem tartom valószínűnek, az író egy nagy troll, és néha nagyon is szereti az ilyen dolgokat. Inkább az aggaszt, ahová most a sztori tart... :( Komolyan mondom, egyre több a kérdés, pedig én válaszokat akarok! :(
2017. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem amúgy nincs semmi kapcsolat köztük.Arnim szülei meghaltal a falakon kívül (amit sajnálok mert hát szegény Armin),viszont szerintem ha Arminék szülei bármilyen kapcsolatban lettek volna a Reiss családdal, biztos tudlák volna ezt a Vezető oriásos dolgot, vagyis sejthették hogy mi történt 100 évell azelött, viszont ha ez tudták miért mentek volna felderítőnek?Öszintén szolva nem hiszem , hogy bármi közuk lenne egymáshoy.
2017. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, és ez már biztos.

Hogy miért?

Azért, mert ha Eren fizikai érintkezésbe kerül valakivel a királyi családból, akkor képes használni az első király titánképességét. Arminnal többször is érintkeztek egymással, de egyszer se váltott ki belőle semmit.

2017. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy nem váltott ki belőle sosem semmit, nem igaz, mert volt pár ilyen jelenet. :D Különben is, Eren csak akkor tudja használni a képességét, ha olyasvalakit érint meg aki királyi vér, és titán alakban van. (Ez a tény félre lett írva az eredeti japán mangában, amit az író ki is javított utólag. A mangában az volt h meg kell ennie valakit, aki titán és a királyi családból van, de elég csak hozzáérni! Igazából teljességgel mindegy, arról szólt a fáma, hogy Historianak akkor titánná kéne változnia, de Eren ezt nem volt hajlandó megosztani a nagyérdeművel, mivel nem lenne képes feláldozni a lányt.) Titán Arminhoz pedig még nem nyúlt hozzá Eren, szóval... :D Mindenesetre szerintem Isayama csak trollkodik Arminnal. XD
2017. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy titán vagy nem. Eren emberként hozzáért a titán Dinához és aktiválódott a képesség. Majd emberként hozzáért az ember Kristához és akkor is aktiválódott.

Tehát akkor tudja használni, ha hozzáért valakihez a királyi vérvonalból. Azonban titánként nem tudna úgy harcolni, hogy folyamatos érintkezésben van Kristával, mivel akkor folyamatos figyelni kellene Krista épségére is a harc mellett.

Így tehát egyelőre 2 megoldás van arra, ha használni akarják az első titán erejét:

1) Eren felfalja Kristát vagy

2) Krista felfalja Erent

2017. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell megennie Historiat. Historianak kéne titánná változnia, hogy miután Eren megérintette, csakúgy, mint Dinát, az üvöltéssel irányítani tudja a titánokat. Ezt magyaráztam el, hogy az író elírta ezt a dolgot, pedig ez nagyon fontos, szó sincs arról, hogy meg kéne ennie. Pusztán attól, hogy hozzáért Rod Reiss és Historia, csak az emlékei törtek elő, a titánok irányításának képessége nem. Ezért kellene Historiának titánná változni. Közben meggyőztek arról, hogy Armin mégis Reiss lehet, mivel valahányszor kezet fogtak, Eren mindig képes volt visszaemlékezni dolgokra, és ez akkor is így volt, ha Historia ért hozzá. Ezek az emlékek pedig főként az apja emlékei voltak, amelyek miatt nem kicsit letargiába került szegény Eren a 90. fejezet végére. Viszont Zeke is képes üvölteni amivel átváltoztatta a titánokká az embereket. Durva. Zeke királyi vér, szóval valamilyen szinten neki is van erre képessége, úgy tűnik.
2017. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!