Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek Oda-sensei hogy...

Szerintetek Oda-sensei hogy csinálja a One Piece-t?

Figyelt kérdés
Mármint hogy lehet ennyire zseniális? Milyen "eszközöket" (nem drogokra gondolok XD) alkalmaz? Nekem hobbim az írás, és szeretnék olyan zseniálisan írni mint ő. Vajon ez lehetséges?

2017. jan. 3. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Leül, megvakarja a halántékát, hogy "na ma vajon milyen random szarsággal húzzam az időt, hogy ne legyen gondom a megélhetésre nyugdíjig, mert a sok fanboy úgyis viszi a kifolyt nyálamat is, mint a cukrot".
2017. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem (is) a One Piece a kedvenc futó mangám, de azért ilyet nem mondanék még elfogultságból sem:

"szeretnék olyan zseniálisan írni mint ő"

Egy mangát nem neveznék írásnak. Persze vannak benne jó megfogalmazások, de attól még a képek dominálnak, amiket rajzolnak.


Amúgy a kérdésre válaszolva, gondolom sokat olvas különböző témákban, amiket utána valamilyen szinten megváltoztatva átvisz a történetébe.

2017. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az írást természetesen úgy értettem, hogy szeretnék olyan zseniálisan írni, mint ahogy ő szövögeti a történetét. Kvázi úgy írni, ahogy rajzol.
2017. jan. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!