Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem animéket és...

Tudnátok nekem animéket és yaoikat ajánlani? Nektek mik a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
Pl: Yuri!!! on ICE, Attack on Titan, Fair Taile

2017. jan. 4. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedvenceim és ajánlom is:


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Kuragehime

Gosick

Noragami

Slayers

Fate/Zero

Barakamon

Seirei no Moribito

Hunter x Hunter (2011)

Nanatsu no Taizai

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (csak az első évada)

Ouran Koukou Host Club

Black Lagoon

Trigun

ReLIFE

Utawarerumono (2006)

2017. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jöhetnek még!

2017. jan. 5. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Yaoi/ shounen ai : Junjou Romantica, Love Stage,Super Lovers, Tight Rope, Sekai Ichii hatsukoi, Kirepapa. No.6

Amik nem yaoi: Tokyo Ghoul, Kamisama Hajimemashita, Soredemo Sekai wa Utsukushii, Death Note, Death Parade, Akatsuki no Yona, Akagami no Shirayukihime, Haikyuu, Kuroko no Basuke, Free, Hiiro no Kakera, Count and Fairy, Fair Tail, Ookami Shoujo to Kuro Ouiji, Mirai Nikki, Gosick, Dance with Devils, Devil May Cry, Elfen Lied,Beelezebub, Gintama,Ao no exorcist, Noragami, Blood Lad, Durarara, Darker than Black. Írtam több fajtát, mert nem tudom h miket nézel. Remlém tudtam segíteni :)

2017. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Free! Igazából Sport anime, de nagyon látszik hogy van valami a fiúkák közt és még nevetni is fogsz rajta!

Watashi ga Motete Dousunda: Egy ducibb lányról szól aki Yaoi fan. Kedvenc karaktere meghal és annyira megviseli a dolog hogy lefogy, a többi meg persze beleszeret. Nem rég fejezték be, én sírtam a nevetéstől rajta :D

2017. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bleach, Naroto
2017. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jókat írtatok!
2017. jan. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!