Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime amiben a főhősnek...

Mommimo kérdése:

Olyan anime amiben a főhősnek hatalmas ereje van, de eddig nem tudta?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek amiben a főhősnek (lehetőleg lány, de a fiús is megteszi) hatalmas ereje van, de eddig nem tudott róla. Aztán valamilyen esemény hatására előtör belőle, és utána csatákat vív, tovább fejlődik a képessége, azaz újult erőt kap. Értem ez alatt azokat a jeleneteket, amikor a harc közben mindenki ámulva nézi az erejét, és hogy milyen hatalmas, meg ilyen lehetetlen képességgel rendelkezik...stb. ÉS romantika is lehetne benne? De főleg olyan, amiben a lány és a fiú nem csak vágyakoznak egymás után, hanem ténylegesen összejönnek. És olyan, hogy a lányt többször is megmenti a fiú?

Lehet, hogy ez így most nagyon leszűkítette a lehetőségeket, de ha tudtok, akkor kérlek mindenképp írjatok címeket! Anime fanok mind megértik milyen érzés anime nélkül az élet, és most válságban vagyok ezen téren. Ezeknek a feltételeknek nem feltétlenül kell teljesen benne lenni, úgy értem nem az összesben, de egy pár kritérium mindenképp, kérlek!

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 7. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Talân kicsit kêsőn îrok, de esetleg a Valkyria Chronichles tetszene neked. És azt hiszem az általad említett majdnem összes feltételnek megfelel.
2017. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, pont jókor írtál! Nagyon köszönöm!!!
2017. jún. 17. 11:36
 13/16 anonim válasza:

Naruto

Naruto Shippuuden

Naruto mind a 8 film

Imádom :D

2017. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

13 válaszoló vagyok

Annyi a baj hogy a Narutóba sok benne a filler de amúgy nagyon nagyon jó és megéri, a tesóm mindig azt mondta hogy gagyi nem nézi most meg nem bírja abba hagyni :D

2017. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
gen, a Narutot már végignéztem. És Borutot is nézem! DE köszönöm!
2017. jún. 26. 23:31
 16/16 anonim válasza:

Fiú:

Naruto

InuYasha (talán)

Lány:

Kamisama Hajimemashita (ebbe a lány megtudja a saját "erőit")


Most csak ennyi jutott eszembe 🙂

2019. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!