Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó shounen ai, yaoi animék/man...

Jó shounen ai, yaoi animék/mangák?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem írni olyan animéket, melyek hasonlóak a Sekai ichi hatsukoi, a Junjou romantica, a Hybrid child vagy a Love stage!-hez? (Esetleg, ha ennek tekinthető, akkor a Yuri on ice)

Szóval sok csók legyen benne, sok romantika, viszont ne menjen át hentaiba. Tehát amik visszafogottak az olyan jeleneteknél és aránylag szépen animáltak. (Láttam még a Super Loverst is, de ott nem tetszett, hogy a kistesója volt és fiatal is...)

Mangából még csak a 19 days-t olvastam (fura volt a rajzolás :DD), de ott is ugyanez a felállás. :))

Válaszokat előre is köszönöm! :))



2017. jan. 13. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A super loversben nem a tesója, és tizenhat éves a kinézete ellenére Ren.
2017. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

gyaa, animékből én is csak azokat ismerem, amiket felsoroltál (+ még, a Doukyuusei c. movie-t), de mangát tudok mondani egy párat, amik nekem nagyon bejöttek:

- Konya mo Nemurenai (fav, a folytatása a Kimi to Kore Kara. amúgy démonos)

- 19 Days (nem manga, hanem manhua, azaz a szerző kínai. de cserébe minden oldala színes~)

- Ashita wa Docchi da!

- Bokura no Negai

- Brother★Shuffle! (bár ezt eddig csak angolul találtam meg)

- Kouun no Rihatsushi

- Ten Count (♥)

- Kasa no Shita, Futari

- Fukurou-kun to Kare

- Konbini-kun

- Kuro Ookami to Gingitsune (rettenetesen szeretem, csak nagyon rövid qwq)

- Omamorishimasu, Dokomademo

- Sekai de Icchiban!

- Twinkle

- Sukitte Iwasete?


Jó olvasást :3

2017. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igen, tudom.

2. válaszoló: Nagyon szépen köszönöm!!*3* OwO

2017. jan. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!