Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kit cosplayezzek conra?

Kit cosplayezzek conra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 14 éves,, 163 cm, Barna hajam és szemem van. Nem vagyok dagi. Olyan cosplayt szeretnék, ami azért nem olyan költséges. Előre is köszönöm a válaszokat.r

2017. jan. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan karaktert, akit szeretsz.
2017. jan. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Mennyire értesz hozzá?

Mihez értesz? (pl. LED,dekorgumi,varrás,anyag munkálás stb...)

2017. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Vegyél fel egy cicafület, és mondd rá hogy cosplay, mint ahogy az "otaku weeboo szeretemanarutot xD arigató gozaimaszu" emberek.

Jesus Christ, cosplayeld azt a karaktert, akit szeretsz, csináld meg rendesen, ne pedig csak oldd meg a legegyszerűbb módon...a cosplaynek az a lényege, hogy kreatívkodsz, alkotsz, majd amikor kész van, örülsz és büszke vagy magadra. Felveszed, és másoknak is tetszeni fog. Ha felveszel egy matrózblúzt meg egy rakott szoknyát, és azt mondod hogy "hatszázezredik Yuri vagyok, nem is tudom melyik animéből, mert nem láttam xdd de azért jó nem? xd", annak semmi értelme sincs, akkor inkább maradj otthon.

2017. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudok varrni, a dekorgumihoz is értek. Az internetről csak pár cuccot rendelnék, amit nem nagyon lehet otthon elkészíteni. Elsőnek mennék cosplayben conra, és nrm szeretnék annyira nehezet cosplayezzni. Maximum 8000-ig költenék, vagy hasonló árakig.
2017. jan. 28. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Rem-et a Re:Zero-ból

nem hagyhattam ki XD

2017. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!