Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok jó horror animéket...

Otaku1238 kérdése:

Tudnátok jó horror animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Another, corpse party láttam.

2017. febr. 6. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki, Shiki, Perfect Blue, Higurashi, Jigoku Shoujo, Ghost Hunt, Berserk, Elfen Lied
2017. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B1nc1 ***** válasza:

Igaz myanimelist-rol masoltam ki, de a tobb ezer ember azt a 15 animet irtak ossze mint a legjobb Horror animek. Remelem segitettem :)

#1 - Higurashi No Naku Koro Ni

#2 - Another (lattad mar)

#3 - Cropse Party (szinten lattad)

#4 - Hellsing

#5 - Tokyo Ghoul

#6 - Elfen Lied

#7 - Parasyte

#8 - Umineko No Naku Koro Ni

#9 - Gakkou no Kaidan

#10 - Mononoke

#11 - Shiki

#12 - Jigoku Shoujo

#13 - Ghost Hunt

#14 - Yami Shibai

#15 - Monster


En szemely szerint a Tokyo Ghoul-t, Elfen Lied-et meg a Parasyte-ot ajanlom, igaz ezek nem kifejezetten Horror-ok (de van benne eleg ver meg gusztustalan jelenet ha az uncensured verziot nezed) inkabb akciok, nagyon erdekes sztorival. Illetve az Elfen Lied az ecchi is (nem is kicsit). Illetve ha meg egy anime-t kene ajanlanom az a Mirai Nikki (Future Diary) lenne aminek a vegen leve csavar egyszeruen fantasztikus. Remelem segitettem.

Illetve ha erdekel honnan szereztem ezeket az animeket itt kicsit jobban le van irva hogy melyik anime mirol szol (igaz angolul): [link]

2017. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. febr. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!