Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Top10 animém a leírásban...

Top10 animém a leírásban hasonlóakat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Top10

1.fma

2.akame ga kill

3.ao no exocisto

4.naruto

5.rakudai kishi no cavalry

6.bleatch

7.Owari no Seraph

8.Nejimaki seirei senki

9.attack on titan

10.Shinmai Maou no Testament

+sao

Szeretem az ecchi-akciókat de ezek ki turták őket a Top10-ből



2017. febr. 7. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeket én is nagyon bírom, amit ajánlanék az a Shiki kicsit horror szerű de rohadtul jó a sztori este maga a légkör, meg nem az a véres horror inkább a sztori a lényeg. Meg az elfen lied ez meg marha véres de szintén nagyon jó alkotás.
2017. febr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 B1nc1 ***** válasza:
49%

Nagy vaoszinuseggel az lattal mar egy par animet azok kozul amit le fogok irni mivel mindegyik kozismert anime. Illetve egy mondatba megprobalom leirni miert erdemes oket megnezni.

Tokyo Ghoul - nagyon szep

Mirai Nikki (Future Diary) - legjobb anime a vilagn, erdekes a csavar a vegen.

Another - Horror jellegu, de erdekes

Prison School - ecchi , de nagyon kemenyen (nem ajanlatos akkor nezni amikor barki is van a kozeledbe)

Aldnoah.Zero - jo anime ha szereted a robotokat, illetve az utolso epizod nagyon jo

Death Note - magyar hang (igaz borzalmas), sok csavar van benne

Deadman Wanderland - nagyon jo anime csak sajnos nem lett befejezve, ennek ellenere erdemes megnezni

Stains;Gate - nagyon gondolkoztato anime illetve erzemi, illetve van egy kis ecchi is benne

Jelenleg ennyi jutott az eszembe de ha ezek tetszettek es szeretnel meg hasonlokat nezni, irj ram azt osszegyujtom az osszes hasonlo animeket amiket mar lattam.

2017. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok végigmenni nagyjából pontról pontra.


1. A legnehezebb ajánlás, mivel a műfajon belül nem nagyon van, ami felér vele. Ugyan nem anime, de az Avatar: The Last Airbender az, amit nagyon hasonlónak találtam színvonalban. "Szerencsére" vizuálisan eléggé animeszerű, de érezhetően nyugati stílusjegyeket is hordoz.


2. Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Két rivális ninja klán harcát mutatja be. A történet során szintén az egekbe szükik a bodycount, de az Akaméval ellentétben ez nem válik önmaga paródiájává és mivel a történet során folyamatosan épülnek a karakterek, a halálok egyre jelentőségteljesebbek lesznek.


3 és 7. Soul Eater

Szintén egy shounen, amiben kamasz gyerekek démonokra vadásznak, viszont, mint történet, az előző kettőnél jobban működik és vizualitás terén is sokkal kreatívabb.


4 és 6. Hunter x Hunter (2011)

Egy hosszabb shounen, ami történetileg magasan veri mindkettőt és nem szenved power scaling problémáktól sem.


5. Ezzel nagyjából a szűk műfaj keretek között elérted a plafont. Annak ellenére, hogy ez sem jobb közepesnél, az összes többi, amit láttam még gyengébb.


9. Koutetsujou no Kabaneri

Ugyanaz, csak város helyett páncélvonat van, óriások helyett pedig zombik.


10. Ezzel meg a szűk műfaji keretek között elérted a mélypontot. Gyakorlatilag bármelyik démonlányos battle-harem-ecchi jobb lesz nála (Dakara Boku wa, H ga Dekinai; High School DxD). Ha pedig a kontrollálatlan mennyiségű fan service vonzott be, akár tovább léphetsz hardcore hentaira.


+sao

Attól függ, mi vonzott be. Ha a videojátékos setting, akkor a .hack//Sign és a Log Horizon minden tekintetben összehasonlíthatatlanul jobb.


Ha a kardok és a vérremenő küzdelem, akkor a Fate/Zero minden tekintetben összehasonlíthatatlanul jobb.


Ha az OP főhős és a pszeudo-hárem, akkor Mahouka Koukou no Rettousei még a SAO-n is túltesz.

2017. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Noragami

Senjou no Valkyria

Hunter x Hunter (2011)

Boku no Hero Academia

Hataraku Maou-sama!

Baccano!

Nanatsu no Taizai

Claymore

Soul Eater

Kill la Kill

.hack//Sign

Black Lagoon

High School DxD

Nurarihyon no Mago

Mahouka Koukou no Rettousei

Gakusen Toshi Asterisk

Fairy Tail

asou Gakuen HxH

2017. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sokat segítettek és hogy bővebben is ki fejtetétek
2017. febr. 8. 00:14
 6/9 bettykeke ***** válasza:
Ha szereted az ecchi-akció animéket akkor ezt imádni fogod :) egyébként a kedvenceim közé tartozik: Seikon no Qwaser
2017. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen azt már egy ideje meg akartam nézni csak telon nem engedi a flasplayer miatt és mivel diszes vagyok nem tudom olyan gyorsan olvasni igy fülesel kell megállítanom
2017. febr. 9. 03:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Katanagatari

Aldemarin on the sky

Desert punk

91 days

Legend of the Legendary heroes

Rokka no Yuusha

Suisei no Gargantia

Great Teacher Onizuka

The Labyrinth of Grisaia

Jormungand

Utawarerumono


ezeket ajánlanám :D

nálam ezek a top1-be vannak kb :D

nem mindegyik ilyen misztikus anime de megérnek 1 próbát :D

2017. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gintama
2017. febr. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!