Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Depressziós, szerelmes anime?

Depressziós, szerelmes anime?

Figyelt kérdés
Mármint nem a hangulata melankolikus, hanem valamelyik szereplő (inkább a lány) depressziós.

2017. febr. 25. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Say i love you - nem annyira depressziós , de az elején a lánynak nincs egy barátja sem és csak zenét hallgat , míg meg nem ismer egy fiút

Kimi ni Todoke - a lány nehezen illeszkedik be , mert ha barátkozni próbál megilyeszt másokat így nincsenek barátai , de úgyszint a fiú segit neki barátokast találni , visszon itt hosszab a szerelem kimondásának az nideje szóvalk csak a vége felé jönnek össze

Nana

talán még :

Kamisama hajimhista

Toradora!

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

2017. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Isshuukan Friends - A lány emlékei hetente újraindulnak az iskolában történtekről és emiatt be sem próbál illeszkedni, elveszettnek érzi magát.
2017. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán még a Kuzu no Honkai. Mostani. Én nem láttam, csak az openingjét az eléggé depisnek tűnt, ezen kívül a történetről hallottam valamit, de nézz bele ha gondolod.
2017. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kokoro Connect

NHK ni Youkoso!

2017. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit ajánlottam volna, már írták itt. Egy -ilyen szempontból- határesetet mindenesetre megemlítek:


5 centimeters per second


Nem feltétlen depressziós a két főszereplő szerelmespár (a történet elején kb 13 évesek), tényleg inkább melankolikus és szomorkás az egész anime -meg a szerelmespár is-, viszont szép a hangulata és a grafikája.

2017. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ef Tale of Memories és folytatása

Ef Tale of Melodies


- főleg utóbbi !

2017. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Nem is értem, hogyan nem juthatott ez eszembe:


~ AnoHana [Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai] - Az egész sorozat hangulata depressziós és jókat lehet rajta sírni, hiszen gyönyörű a története. Bár, talán már ismered. Ha nem, akkor ne hagyd ki. :)

2017. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!