Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Veterán animések! Mennyi...

Veterán animések! Mennyi szemetet láttatok?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan hozzászólással találkoztam a témánál, hogy több 100 animéket láttak egyesek és arról rizsálnak, hogy a "kezdőknek" akik alig pár tucat animénél tartanak nincs rálátásuk, hogy mi az igazán jó. Aztán egy hozzászólással később már az jön, hogy milyen kevés az igazán jó anime, hogy a nagyja szemét... akkor most egy rakat szemetet le kell erőltetnem a torkomon, hogy lehessen véleményem? Nem értem ezt a logikát.

2017. márc. 4. 08:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem csak az animékre vonatkozik. Például, elolvasol egy Rejtő Jenő könyvet. Abból az egyből sokat nem tudsz meg a világáról, a klasszikus szereplőiről. Háromból már jobban megismered, 10-ből már ismersz mindenkit. (Nem szeretem a ponyvát, az egy kötelezőt is alig tudtam elolvasni, de emlékszem arra, hogy neki voltak híres figurái, amelyeket nem csak egy könyvben mutat be, történetük több könyvön átívelő, vagy éppen mondhatnám Balzac ciklusát is.


Másik szempontból megközelítve, hiába látott valaki 100 animét, ha mindig ugyanabból a kategóriából nézte. Az adott kategóriát biztos ismeri, de általánosságban nem ismeri az animéket, szóval szerintem ez a ki-hány-sorozatot-látott-és-milyen-kifinomult eléggé relatív is lehet, noha én nem vagyok keménymag az animék terén.

2017. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!