Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animéket amiben...

Tudtok olyan animéket amiben a fiú mindig bántja vagy csicskáztatja a lányt de végülis szíve mélyén szereti őt?

Figyelt kérdés
Nagyon koszonom előre is! 16/L

2017. márc. 11. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
2017. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kaichou wa maid-sama, bár ez inkább a fordítottja talán...
2017. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hana Yori Dango, Itazura na Kiss
2017. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Koszonom mindnekinek!!
2017. márc. 12. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tudom, képben vagy-e, hogyan lehet gyorsan, könnyedén rákeresni ilyen animékre, melyekben eleinte agresszív viselkedésével rejti a szerelmes érzelmeit valamelyik főhős,


szóval nem kioktatásból mondom, hanem csak hogy hátha nem tudsz erről és hátha akkor hasznát veszed. :)


Szóval ez a tsundere nevű karakter.


Pl az alábbi oldalon kulcsszóként rákeresve rengeteg ilyen karakterekkel "megáldott" animét és mangát ad ki az adatbázisából:


animeaddicts.hu


(Nekem is egyébként az Itazura na Kiss jutott eszembe. Számos feldolgozást megélt, live action-t is, mangát, animét; taivan-i, koreai, japán stb verziókat. Koreai live action-ben láttam, nagyon tetszett.)

2017. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked kedves utolsó! Már regisztrálok is az oldalra.!
2017. márc. 13. 21:25
 7/8 A kérdező kommentje:
de rossz..ahogy regisztrálni akarok olyan mintha lefagyna pont ott az az oldal.. telefonon is megpróbáltam de ott is lefagy...bizarr
2017. márc. 13. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet... Eléggé ritkán van server leállás, vagy más technikai szünet. Bármilyen weboldalon előfordul az ilyesmi, lehet, h pont akkor regiztél...? Ki tudja...


Ne add fel. :) Talán ha fél évben egyszer van gubanc pár óráig ott... Ez bárhol jellemző, sőt, az animeaddicts-on ritka a technikai gubanc.

2017. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!