Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Izgalmas, epikus, romantikus...

Izgalmas, epikus, romantikus dráma anime?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek, amelyben van kevés romantika (tényleg nem baj ha kevés), dráma és izgalom, például: egyszer lehet rajta sírni, egyszer nevetni. A főszereplő lehetőleg lány legyen (de az sem nagy baj, ha nem az), és ne legyen egy érzelemmentes típús. Ha az is, jó lenne ha azért néha mutatna valami váratlant. Ha harc van benne, egyáltalán nem baj, csak legyen drámai. Ne egy vígjáték, történet nélkül. Még annyit, hogy jó lenne, ha lenne benne olyan jelenet, melyben egy karakter kitörő érzelmekkel reagál, ordít, sír, stb. Ha eddig elolvastad, köszönöm.

2017. márc. 29. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az Akame ga Kill! Pár hónapja láttam, izgalmas, vannak benne epic fight jelenetek, lehet rajta nevetni, és sírni is. Eleinte úgy tűnhet,hogy egy fiú a főszereplőnk,de az anime végére szerintem kitisztul,hogy egy lány ( mármint két külön karakterről van szó :D ) Ha még nem láttad, egy esélyt mindenképp adj neki, a sztorija is jó, remélem segítettem!:)
2017. márc. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Katanagatari, Mirai Nikki, Parasyte
2017. márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sakurasou no pet na kanojo.
2017. márc. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Re:Zero
2017. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kampfer
2017. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kiznaiver
2017. márc. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kanon(2006)
2017. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lacilaszlo válasza:
Fairy tail!!!!!!!!!!!
2017. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek közül néhányat láttam már (Fairy Tail például a kedvenc animém), de sok tűnik ígéretesnek. :)
2017. márc. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!