Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hetaliában Spanyolország a...

A Hetaliában Spanyolország a fiúkat szereti? (lent)

Figyelt kérdés

Lehet, bután hangzik a kérdésem, de normális választ szeretnék ;)

Szóval azt tudom, hogy Spanyolország imádja az olaszokat, de ebből nem tudom eldönteni, hogy tényleg a fiúkhoz vonzódik vagy csak szimplán idióta :D


Pl. itt ez a sztori:

[link]

[link]

Dédelgeti a kis olaszokat és mondogatja, hogy elveszi őket, ha megnőnek. Felnőttként csalódott lesz, mert másképp reagáltak az ajánlatára.


A másik sztoriban meg láthatjuk az egyik panelen, hogy arról álmodozik, hogy az olaszok szeretgetik őt:

[link]



2017. márc. 29. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igen, de lehet hogy nem...

Viccet félretéve gondolj arra, hogy ezek országok, szóval hogyha mondjuk Sanyolország azt mondja, hogy össze akar házasodni Romanoval, akkor az a valóságban kereskedelmi/politikai kapcsolatot, vagy lerohanást jelent.

Személy szerint én bírom a yaoi (boy x boy) párosítást, örülnék, ha canont csinálnának belőle, de ez örökre álom marad sajnos...

Ui.: PruHun forever!

2017. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Franciaország is össze akart házasodni Angliával, politikai okokból. Szóval szerintem Spanyolország ilyen okok miatt van rá szállva az olaszokra.
2017. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!