Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsuki no Yonához/Agakami...

Akatsuki no Yonához/Agakami no Shirayukihiméhez hasonló anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő animés vagyok és eddig nem sokat láttam, de miután ezeket megnéztem, rájöttem, hogy nekem inkább a régebbi időkben játszódó animék jönnek be. Ha tudtok ilyet, kérlek jelezzétek. Sokat segítene♡


1-2 kikötés:

-múltban játszódó

-kaland/utazás

-romantikus szál

-hasonló grafika

-háttérzene


Az ötleteket előre is köszönöm!♡



#anime #manga #Akatsuki no Yona #agakami no shirayukihime
2017. ápr. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a kettő is elég különböző egymástól, plusz nem a múltban játszódnak, hanem középkori fantasy világban.


Mindenesetre, ami szóba jöhet:

Hakuoki sorozat, illetve főleg a két film

Arslan Senki

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Mahoutsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito (bár ez 3 részes és csak szeptemberben jön ki a harmadik)

Ookami to Koushinryou

2017. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Megnézem őket, hátha valamelyik megtetszik :3
2017. ápr. 1. 12:58
 3/4 Lexa_ válasza:
Nekem is 2 kedvenc animém :) a két vörös csaj XD engem is érdekelne hasonló anime amiben a föhös csaj ne legyen egy nyavajgós luvnya XD
2018. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a kettő a top listán van, most néztem végig a Yonas sztorit, régebben meg a másikat, és nekem még a "Brave 10" meg a "Danmachi" jött még be, ezek is középkori fantasy világban játszódnak
2020. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!