Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan karakterű anime filmeket...

Olyan karakterű anime filmeket -vagy sorozatot-, amilyet például a III. Lupin - Cagliostro kastélyában csináltak? ("More info here down")

Figyelt kérdés
Hogy szűkítsük a kört: Berserk, Cowboy bebop, Ghost in shell meg ehhez hasonló krimis öldöklős politizálós cirkuszok nem kereslet tárgya. A Studio ghibli filmek még, amik közelítenek az igényeimhez. Egyszóval könnyed, humoros és szórakoztató igényes anime-kat keresek - és nem árt ha még a totál digitalizálódás korszakát megelőző időkből valók, köszönöm!

2017. ápr. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

(Ha annyira akarsz angolul írni, aminek egyébként értelmét nem látom egy magyar nyelvű oldalon egy magyar nyelven megfogalmazott kérdésben, legközelebb tedd helyesen.)


Fullmetal Alchemist Brotherhood

Allison to Lillia

Barakamon

Boku dake ga Inai Machi

Chihayafuru

Kimi no Na wa

Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi

Chrno Crusade

Victorian Romance Emma

Gin no Saji

Gosick

Hyouka

Isshukan Friends

Detective Conan

Occultic;Nine

Seitokai Yakuindomo

2017. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Az angol kifejezéssel csak azért próbálkoztam, mert régebben ilyen "több infó lent" úgy emlékszem nem lehetett a kérdés mezőbe írni (legalább is magyarul). Habár már ennek fél éve... :-I
2017. ápr. 2. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fél éve, sőt egy éve is írtam ilyeneket, hogy bőv. lent, szóval nem tudom, miről beszélsz :D
2017. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!