Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani ilyen fajta...

Tudnátok mondani ilyen fajta animét?

Figyelt kérdés
Inu to Hasami wa Tsukaiyou ilyesmi animét. Meg a Nyan-koit láttam ami hasonlított rá.

2017. ápr. 8. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Cuticle Tantei Inaba - nagyon elmeroggyant :D
2017. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi most néztem végig a 2.részt és nagyon beteg egy anime xDD
2017. ápr. 9. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, de ha favicc jellegűre gondotok, ami tele van abszurd, furcsa megoldásokkal, emlékeim szerint a Puni Puni Poemi ilyesmi...


(Nem, nem költőnőt jelen ;) És nem is hentai :D Csak alaki egyezés :P ...Biztos, hogy nem létezik Fütyi Fütyi Poemi párja... Ettől függetletnül ecchi. De az AA-n az "lolicon" megjelölés szerintem túlzás.)


Azt tudom biztosan, hogy pár rész után meguntam,

nem stílusom ez az anime. De akinek igen...


Van azért pár tetszetős műfaji jelölője:

őrültség, paródia, vígjáték, börleszk, elborult.


Szerintem tetszene neked, bár ki tudja...:


"Watanabe Poemi igen energikus fiatal lány. Hajnalban kel, és ha nem robbantja fel magát reggeli készítés közben (igazából még akkor is), akkor elsőként érkezik az osztályba. [...] Miután házukat földig rombolták, szüleit és robotkutyájukat keresztre feszítették, Poeminek nincs hová mennie. Ezért költözik be osztálytársa, Futaba-chan házába, ami egyszersmint az Aasu család titkos főhadiszállása, akik a Földet védelmezik a gonoszoktól. Az első rész végén viszont gonosz robot érkezik cipzáros csomagolásban, és amint kicipzározza magát, bele is kezd a város elpusztításába. Poemi véletlenül belerohan a férfibe, aki a forgatókönyv szerint az apja és egy romlott halat kap tőle. A hal segítségével képes Puni Puni Poemivé változni, és megmenti a világot."


[link]

2017. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Partvis válasza:

Nos, Ha agyhalott animéket szeretnél ebben segíthetek !


-Kokkuri-san ÉN IMÁDTAM EZT AZ ANIMÉT, bár ízlések és pofonok !


-Namiuchigiwa no Muromi-san Ez egy sellős anime ami szintén remek


-Namiuchigiwa no Muromi-san Ez az anime egy iskolás fiú életét mutatja be. Aki egy hatalmas idióta. És egyéb varázslatok is történek az animében ! CSAK AJÁNLANI TUDOM


-Gintam Szerintem ismered ,de ha nem mindenkép nézd meg



-Shinryaku! Ika Musume Ez egy polip lány minden napi életét mutatja be !


-Outbreak Company Egy anime fan egy képzeletbeli világba megy, van itt minden Elf cseléd, Macska lány, Törpék, Sárkányok


-watashi ga motete dousunda Nem akkarok spojlezni HATALMAS, majd meghaltam a nevetésből az első résznél !


-Himouto! Umaru-chan Egy kocka lány élete (Nekem nem tetszett annyira)


-Seto no Hanayome szintén sellős (Nekem ez se jött be )


-Hetalia Országok emberi formát öltenek (Magyarország is benne van,z)


-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? Szinté n nem akarok spojlerezni.


-Gabriel drop out Egy bukót angyal története


-Dragon maid Ahogy a cím is mondja: sárkány cseléd


-Nanbaka Börtön töltelékek miden napi élete


-One piece Nem tudom hogy ez ide tartozik-e.. DE egy próbát megér nem ?


-Hataraku Maou-sama! A démon király és szolgája na persze a hős is a a mi világukba ragadt.. HATLAMAS


-One punch man Nem tudom hogy ez ide tartozik-e, DE ez is megér egy próbát


-Demi-chan wa Kataritai Interjú szörny lányokkal


-

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken Nos hát igen.. CSAK AJÁNLANI TUDOM !!44!!


Nos hirtelen ennyi jutott eszembe ha még kell csak szólj !

2017. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat találtam pár jót :D
2017. ápr. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!