Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani ilyen animéket?

Tudnátok mondani ilyen animéket?

Figyelt kérdés
Vígjáték animéket. Ilyen nagyon agy hallott vígjáték animéket amin lehet röhögni nagyon :D Az sem érdekel ha van benne fantasy :D

2017. ápr. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
to love ru
2017. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gintama
2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gintama a neked való! Vannak benne olyan poénok, hogy könnyezel a nevetéstől! Persze nem rögtön az elején, kell egy jó pár rész, mire "belerázódsz" a történetébe, megismered a karaktereket, ugyanis mindegyik egy egyéniség. Egyébként van neki egy komolyabb arca is, sőt, drámai is tud ám lenni. De az az egy biztos, hogy humorban verhetetlen.


Emellett ajánlom még a One Punch Man-t, a Kono subarashii sekai ni shukufuku wo első és második évadát és a Soul Eatert. Ezeknek is elég durva, már-már elmebeteg humora van. De ha szereted az ilyet, akkor nagyon fogod élvezni.

2017. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem elkezdem a Gintamat ha ennyire mondják :D Már rég el akartam kezdeni de valami közbejött de most elfogom :D One Punck Man-t is láttam kb, már csak 1-2 rész van. Kono subarashii sekai ni shukufuku wo is láttam :D Nehéz lett volna nem megtalálni :D
2017. ápr. 10. 21:37
 5/7 ptlg225 ***** válasza:
Samurai flamenco 😂
2017. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sakamoto desu ga?
2017. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Partvis válasza:

Ezt már egy másik kérdezőnél kifejetettem ! HA nem gong bemásolom !


-Kokkuri-san ÉN IMÁDTAM EZT AZ ANIMÉT, bár ízlések és pofonok !


-Namiuchigiwa no Muromi-san Ez egy sellős anime ami szintén remek


-baka to test to shoukanjuu Ez az anime egy iskolás fiú életét mutatja be. Aki egy hatalmas idióta. És egyéb varázslatok is történek az animében ! CSAK AJÁNLANI TUDOM


-Gintam Szerintem ismered ,de ha nem mindenkép nézd meg


-Shinryaku! Ika Musume Ez egy polip lány minden napi életét mutatja be !


-Outbreak Company Egy anime fan egy képzeletbeli világba megy, van itt minden Elf cseléd, Macska lány, Törpék, Sárkányok


-watashi ga motete dousunda Nem akkarok spojlezni HATALMAS, majd meghaltam a nevetésből az első résznél !


-Himouto! Umaru-chan Egy kocka lány élete (Nekem nem tetszett annyira)


-Seto no Hanayome szintén sellős (Nekem ez se jött be )


-Hetalia Országok emberi formát öltenek (Magyarország is benne van)


-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? Szinté n nem akarok spojlerezni.


-Gabriel drop out Egy bukót angyal története


-Dragon maid Ahogy a cím is mondja: sárkány cseléd


-Nanbaka Börtön töltelékek miden napi élete


-One piece Nem tudom hogy ez ide tartozik-e.. DE egy próbát megér nem ?


-Hataraku Maou-sama! A démon király és szolgája na persze a hős is a a mi világukba ragadt.. HATLAMAS


-One punch man Nem tudom hogy ez ide tartozik-e, DE ez is megér egy próbát


-Demi-chan wa Kataritai Interjú szörny lányokkal


-

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken Nos hát igen.. CSAK AJÁNLANI TUDOM !!44!!


A helyes írási hibákért bocsi :)

2017. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!