Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime ez amiben ilyen...

Melyik anime ez amiben ilyen démoni világ van és fehér szörny/szellemszerűségek vannak és megeszik egymást és közben fejlődnek?

Figyelt kérdés

az a baj hogy én nagyon régen animaxon láttam és nem jutott eszembe de tetszett.


tehát a fehér lények megeszik egymást, de közben megy az evolúció és fejlődnek és ugye a kicsiket eszik meg



2017. ápr. 11. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Blach? Talán
2017. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem nem az 😟


egyébként asszem van benne szó kannibalizmusról és egy teljesen fehér térben vannak es ugye ott vannak ezek a lények először meg csak kevés aztán nagyon sok és aztán kezdik el zabálni egymást es így irtják magukat hogy ne népesedjenek túl

2017. ápr. 11. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg: Soul Eater?


"Soul Eater. Nehéz ismertetőt írni egy olyan animéhez, amely ennyire szembetűnően különbözik a többitől. Legjobban talán úgy lehetne besorolni, mint egy kis Bleach fűszerezve Tim Burton képi világával, nyakon öntve egy nagy adag akcióval, humorral, misztikummal, és egy csipet ecchivel meghintve, sűrűre kavarva. Helyenként véresen komoly, néha már ijesztő, máshol az ember a hasát fogja a nevetéstől.


Történet:

Egykoron a Kishin (Démonisten) káoszba és szenvedésbe hajtotta a világot. Legyőzése után a Shinigami (Halálisten) annak érdekében, hogy ez a borzalom soha ne ismétlődhessen meg, megalapított egy szervezetet, pontosabban egy iskolát, Shibusent, amely Meistereket/Fegyvertechnikusokat és Fegyvereket képez ki. Az ő feladatuk, hogy az elkorcsosult emberi lelkeket, melyek Kishin embriókká váltak, megtisztítsák és begyűjtsék. Ha egy meister-fegyver páros összegyűjt 99 embrió és 1 boszorkány lelket, lehetővé válik, hogy a fegyverből Death Scyhte (Halálkasza) váljék, a legerősebb fegyver Shinigami-sama számára. Történetünk főszereplői is ilyen tanulók Shibusenben, akik azonban nem mindennapi események forgatagába kerülnek."


[link]

2017. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ez:Tokyo Ghoul
2017. ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Bleach, az a rész, amikor Grimmjow múltját mutatják be. Talán a 116. rész körül.

(Amúgy ha magyarul, a tévében látta, a Tokyo Ghoul nem lehet)

2017. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Búj búj szellem?
2017. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ghost hunt valamelyik részébe is volt hasonló
2017. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát és tényleg úgy néz ki hogy a bleach az! :) köszi
2017. ápr. 13. 02:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Blood-C? Nem láttam, de tudom hogy vannak benne fehér szörnyek.
2017. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!