Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy perverzebb témájú animének...

Egy perverzebb témájú animének a címét keresem aminek csak az első részéből láttam pár másodpercet?

Figyelt kérdés

Az van hogy még nagyon régen néztem bele de valamiért gyorsan abbahagytam

(gondolom rámnyitottak :D)

Ha jól emlékszem a felállásra akkor olyasmi lehetett hogy szokásosan alulöltözött varázslólányok harcoltak egymás ellen és az erejük forrás az volt hogy ha szexuálisan felizgultak vagy valami ilyesmi


az olyan típusu válaszokat hogy milyen betegek az animék mellőzzétek pls mert mindenki tudja



2017. ápr. 16. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Masou Gakuen HxH talán
2017. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Masou Gakuen csak egy éves, szóval olyan régen nem lehetett. A leírás mondjuk illik rá. Viszont ez egy olyan típusú sorozat, amiből majd minden szezonban bejátszik egy.
2017. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon régen láttam,de azt hiszem ez is olyan volt

[link]

2017. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na akkor mégsem lehetett olyan régen, mint amire emlékeztem :D

köszönöm a segítséget!

2017. ápr. 17. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráillik a Shinmai Maou no Testamentre is a leírás csak it nem az első pár percben kezdik el az "erősítést"
2017. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!