Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ecchi animéket?

CyberHun kérdése:

Tudtok ecchi animéket?

Figyelt kérdés
legyen perverz de ne annyira ami a hentai szintet súrolja

2017. ápr. 25. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
High School DxD, No game no life
2017. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dear-s (Dears). Tipikus példa. Egyébként megható is egyúttal. Nullszériás (hibás gyártmányú), multifunkciós női android bekerül egy középiskolába, ahol ráadásul a tanárNŐ enyhén pedo hajlamú (fűzi a diáksrácait állandó jelleggel, és mindig szexre asszociál mindenből), szerencsére csak a szövegén látszik, semmi tettlegesség.


Abszurd, fura japán humor. Nekem bejön, kivéve a tanárnős vonatkozás. Ezt máig nem tudom hova tenni az animében. Mert egész egyszerűen nem lehet röhögés nélkül kibírni, annyira jól megkomponálták a szöveget a szerzők, a japán szinkronhangja (a tanárnőnek) meg zseniális - ugyanakkor engem irritál a pedo hajlama.


A főszereplő srác kvázi aszexuális -nem is némelyik irigy fiú osztálytársa-, de a szolgájának tekinti magát az elvileg hibásan gyártott robotlány.


Enyhén scifi.


Szexmentes, semmi meztelenség (bár mellbimbók talán látszanak olykor), viszont erősen ecchi.


Tettlegesség max annyi, hogy a robotlány rá akar feküdni a srácra, és felkínálja "szolgáltatásait" - valami ilyesmi rémlik ebből, rég láttam.

2017. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...na jó, nem pedofilnak mondják az ilyet...

Valaki nem tudja, mi a szakkifejezés erre?

Nem jut eszembe... Aki 25/30 felett a 12-15 évesekre, tehát serdülőkre bukik... Fantáziában ez érthető, mivel nem éretlenekre vonatkozó hajlam, de hogy fűzni a serdülőket, szexuálisan közeledni ennyi idősen az ennyire fiatalok irányába, nálam egy kicsit kiverte a biztosítékot.


Más kivetnivalóm nincs az animével, imádtam. Megható is helyenként. ÉS elgondolkodtató. Főleg mivel az érzelmek központi szereplő, az ecchi vonal mellett; tehát egy robotnak vannak-e érzelmei... Ezt is feszegeti a DEAR-S anime.


Komolyan nem tudtam eldönteni sokszor, hogy sírjak-e, vagy nevessek a tanárnőn, nekem kicsordult a könnyem sokszor, annyira abszurd. Haláli dumája és stílusa van, mégis undorító, amit csinál.


Csak azért tudtam nevetni rajta, mert rajzfilm, és... tulképp ez paródia is, fekete humor.

2017. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...pardon, inkább talán morbid humor.
2017. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

madan no ou to vanadis

saijaku no bahamut

rakudai kishi no cavalry

Trinity seven

Infinit stratos

Campione

2017. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kampfer
2017. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!